Eminevim 75. şubesini Ümraniye'de açtı

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eminevim, ülke genelindeki 75. şubesini İstanbul Ümraniye'de açtı

Eminevim 75. şubesini Ümraniye'de açtı

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren ve çok sayıda insana faizsiz konut olanağı sunan Eminevim, Türkiye genelindeki 75. şubesini İstanbul Ümraniye'de açtı. 

Eminevim büyümesini sürdürüyor
1991 yılından bu yana, oluşturduğu elbirliği sistemi ile 80 binden fazla ailenin otomobil ve ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim, büyümesini sürdürüyor. Firma, Ümraniye'deki açılışla birlikte Türkiye genelindeki şube sayısını 75'e çıkardı. Eminevim'in 75. Şubesini açmaktan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Eminevim Satış ve Pazarlama Müdürü Sezai Gök, günümüzde dar gelirli vatandaşların konut ve otomobil sahibi olabilmelerinin önemine dikkat çekti. Gök:

"Ev ve otomobil sahibi olma şansı bulunmayan, dar gelirle yaşamak zorunda olan vatandaşlarımızın, uyguladığımız “Elbirliği Sistemi” ile bu hayallerine kavuşmalarını sağlayarak ve Eminevim müşterilerimizin bize olan güveniyle büyümeye devam ederek, her geçen gün şube sayımızı arttırıyoruz." ifadelerini kullandı. 

eminevim .... detaylı bilgi almak için tıklayın

Açılışla birlikte Eminevim'in Ümraniye'deki 3. şubesinin açılışını da gerçekleştirdiğini vurgulayan Gök, bu başarının vatandaşların Eminevim'e duyduğu güvenin ispatı anlamına geldiğini de sözlerine ekledi. Gök:

" Biz de bu güven ve halkımızın ilgisiyle her geçen büyümeye devam ederek, şube sayılarımızı arttırmayı hedefliyoruz. 100. Şubemizin açılışını da inşallah hep beraber yaparız. Bu sistemle ev ve otomobil sahibi olmayan vatandaşımız kalmayacak. " dedi. 

Firma Bilgisi: Eminevim