Eminevim 86'ncı şubesini İzmir'e açtı

Emin Şirketler Grubu bünyesindeki Eminevim, 86'ncı şubesini İzmir Karşıyaka'da açtı

Eminevim 86'ncı şubesini İzmir'e açtı

Emin Şirketler Grubu bünyesindeki Eminevim, 86'ncı şubesini İzmir Karşıyaka'da açtı. Türkiye'de 86, İzmir'de ise 4'üncü şubesinin açılışı,  Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Merve Üstün Berber, Eminevim Türkiye Satış ve Operasyon Müdürü Faruk Saha, Eminevim Ege Bölge Müdürü Zafer Sönmez’in katılımları ile gerçekleşti. 

Eminevim şubeleri tüm Türkiye'de... Detaylı bilgi almak için tıklayın... 

Eminevim'in 86'ncı şubesi İzmir'de açıldı

İzmir'deki yeni şubenin hizmete girmesi ile ilgili konuşan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Üyesi Merve Üstün Berber, ''Türkiye’de seksen altıncı, Eminevim İzmir’de ise dördüncü şubeyi açtık. Şubelerimiz artacak. Hedefimiz ilk olarak 130, ardından bu adedi arttırmaktır. Müşterilerimiz de artıyor, bu da bizim başarımızı ortaya koyuyor. Bizim Elbirliği Sistemimiz var. Gayemiz bu sistemin kurumsal olarak Türkiye'ye ve dünyaya yayılmasıdır. Biz ‘bir elin nesi var, iki elin sesi var' anlayışı ile yardımlaşma ve dayanışmanın kurumsal hale gelmesinden yanayız” dedi.

Şube sayısı 130'u bulacak

Eminevim Türkiye Satış ve Operasyon Müdürü Faruk Saha ise İzmir'deki dördüncü şubelerinin Türkiye'ye ve İzmir halkına hayırlı olmasını diledi. Türkiye'nin her yerine ulaştıklarını ifade eden Saha, hedeferinin 2016 yılı itibariyle şube sayısını 130'lu rakamlara çıkarmak ve yılsonu itibariyle de bu hedefi daha da büyütmek olduğunu söyledi. 

Elbirliği Sistemi'nin Anadolu'daki insanların kendi aralarında yapmış oldukları yardımlaşma ve dayanışma üzerine kurdukları imece sisteminden geldiğini be bu sistemle birçok isanın ev ve araba sahibi olduğunu söyleyen Saha, Eminevim sisteminin temelinin 1991 yılında Ümraniye'de atıldığını ve 1991 yılında otomobil alımlarının güç olmasında dolayı kurulmuş şirketin 2005 yılında ev alımlarında da aynı güçlüğe gelinmesi nedeniyle Eminevim'in kurulduğunu belirtti. 

Hedef tüm Türkiye

İzmir’de dördüncü şubelerini açmalarının haklı gururunu yaşadıklarını söyleyen Eminevim Ege Bölge Müdürü Zafer Sönmez, “Ege bölgesinde 8 şubemiz vardı. Bununla beraber sayımızı 9’a çıkardık. Bizim misyonumuz Elbirliği Sistemi ile kişilerin vade farkına ve faize girmeden köylerimizde yapılan imece sistemini kurumsal hale dönüştürmektir.'' dedi. Sönmez, şu anda hayata geçirdikleri mobil şubeler sayesinde de artık her mahallede, her köyde ve her sokakta Eminevim şubesi olacağını söyledi. 

 

Firma Bilgisi: Emin Şirketler Grubu