Eminevim Elazığ projesinin tapuları teslim edildi

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eminevim, Elazığ'da tamamladığı projesinin tapularını törenle teslim etti

Eminevim Elazığ projesinin tapuları teslim edildi

Eminevim, Elazığ'da tamamladığı konut projesinin tapularını törenle hak sapilerine teslim etti. Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eminevim, böylece 2015 yılında gerçekleştirdiği teslimat sayısında 10 bine ulaştı.

Eminevim'den 2015 yılında 10 bin teslimat
Konuyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, insanlara faizsiz konut sağlama projelerine devam ettiklerini vurgulayarak Edirne'den Ardahan'a kadar yürüttükleri çalışmaların son ayağının Elazığ olduğunu söyledi. 24 yıllık faaliyetleri süresince temel ilke olarak belirledikleri, insanların neye ihtiyacı varsa bunu elbirliği sistemi ile karşılama yolundaki iş planlarında başarıya ulaştıklarını belirten Üstün:

Eminevim Elazığ projesinin tapuları teslim edildi

"2015 yılının bu son günlerinde şuana kadar 2015 yılı içinde 10.000 otomobil ve ev teslimatı yaptık. 6.000 ev teslim ederken 4.000 otomobil teslim ettik. Önümüzdeki sene içerisinde bu sayımızı aşıp yeni hedeflerimize ulaşacağımızdan ve insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. " ifadelerini kullandı.

Toplam 80 bin birim teslim edildi
Açıklamasında bugüne dek gerçekleştirilen teslimatların 80 bini bulduğunu ve bugün Elazığ'da olduğu gibi binlerce ailenin mutluluğuna ortak olduklarını söyleyen Üstün, eğitimden tatile, enerjiden tarım ve hayvancılığa kadar şirket aktivitelerinin devam edeceğini vurguladı. Üstün:

"Emin Şirketler Grubu, 1991 yılından bu yana Türkiye’de belirli sektörlerde gösterdiği başarıların yanında özellikle insanımızın otomobil ve ev sahibi olmaları noktasında ilkleri başarmıştır." dedi. 

Firma Bilgisi: Eminevim