Eminevim Nefes

Eminevim Nefes projesi Sakarya'da hayata geçiriliyor

Eminevim Nefes

1991 yılından itibaren konut sektörü içinde yer alan Eminevim projelerinden biri de Eminevim Nefes. Eminevim Nefes Sakarya-Kocaeli’nde yer alıyor. Eminevim Nefes satılık daireler 1+1 ve 2+1 şeklinde tasarlanıyor. Eminevim Nefes konut büyüklükleri 55 metrekare ile 85 metrekare arasında değişiyor. Toplam 86 adet daireden meydana gelen Eminevim Nefes konut sahiplerine 15 kilometre uzunluğunda sahil imkanını da sunuyor.

7 bloktan meydana gelen Eminevim Nefes projesinden ev sahibi olanlar açık, kapalı ve çocuk havuzları, fitness salonları, çocuk oyun alanlarından fayda sağlayabiliyor.

Eminevim Nefes nerede?
Eminevim Nefes Sakarya’ya 70 kilometre, İstanbul ’a ise 178 kilometre, mesafede bulunan Eminevim Nefes, çevre ilçelerden Akçakoca’ya 25 kilometre, Hendek’e 35 kilometre, Karasu’ya 15 kilometre uzaklıkta, ayrıca Ankara’ya olan uzaklığı ise 300 kilometredir.

Eminevim Nefes iletişim bilgileri
Tel: 0262 321 53 88

Eminevim nedir?
Eminevim’den ev sahibi olmak isteyenler; öncelikle nasıl bir ev alacaklarını belirliyor. Daha sonra taksit sayısını bildiriyor ve o grupta kaç kişi olduğu belirtiliyor. Son olarak da o grupta kişilerin ödediği taksit ile ev ücreti ödenmiş oluyor. Her ay havuzda toplanan bir ev parasıyla noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucu bir kişi ev sahibi oluyor.

Eminevim nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Eminevim Üsküdar’da yer alıyor.

Eminevim adres bilgileri: Kısıklı Cad. Numara : 36 Altunizade Üsküdar / İstanbul / Türkiye

Eminevim iletişim bilgileri
Çağrı Merkezi Telefonu : 444 36 46
E-Posta :bilgi@eminevim.com.tr

Firma Bilgisi: Eminevim
Proje Bilgisi: Eminevim Nefes