Eminevim projeleri

Eminevim projelerinden olan Ahenk Beylikdüzü'nde konumlandırılıyor

Eminevim projeleri

1991 yılında İstanbul Ümraniye' de Eminotomotiv tarafından kurulan Eminevim şöyle bir sistem ile çalışıyor: Faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği yerden istediği gayrimenkulü alabilmesini sağlar. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Eminevim projeleri sisteminin bir adı da Elbirliği Sistemi'dir.

Eminevim projelerinden ev sahibi olmak isteyenler; öncelikle nasıl bir ev alacaklarını belirliyor. Daha sonra taksit sayısını bildiriyor ve o grupta kaç kişi olduğu belirtiliyor. Son olarak da o grupta kişilerin ödediği taksit ile ev ücreti ödenmiş oluyor. Her ay havuzda toplanan bir ev parasıyla noter huzurunda yapılan sıra tespiti sonucu bir kişi ev sahibi oluyor.

Eminevim Ahenk Beylikdüzü'nde inşa ediliyor. Eminevim Ahenk projesi toplam 500 adet konuttan meydana geliyor. Eminevim Ahenk satılık daireler 1+1, 2+1, 3+1 ve dubleks şeklinde tasarlanıyor. Eminevim Ahenk teslim tarihi olarak 2015 yılı veriliyor.

Eminevim Ahenk özellikleri arasında fitness center, sauna, buhar odası, yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, squash, spor alanları, dinlenme alanları, yürüyüş yolları ve kapalı otopark bulunuyor. 30 bin 500 metrekare alan üzerinde toplam 500 adet daireden meydana gelen Eminevim Ahenk fiyatları satış ofisinden öğrenilebiliyor. Eminevim Ahenk ödeme planı kapsamında sıfır faiz ile taksit imkanı sunuluyor. Evimevim Ahenk 2 etaptan meydana geliyor.

Eminevim Ahenk nerede?
İstanbul Avrupa Yakasında yer alan Eminevim Ahenk Beylikdüzü'nde yer alıyor.

Eminevim Ahenk adres bilgileri: Adnan Kahveci Mah.İnönü Cad. No: 71 Gürpınar Beylikdüzü / İstanbul
Eminevim Ahenk iletişim bilgileri
Eminevim Ahenk telefon: 0212 855 85 55
Web Adresi: www.eminevimahenk.com

Firma Bilgisi: Eminevim