Eminevim'den ayda 291 TL taksitle ev imkanı

Emin Şirketler Grubu Eminevim, aylık 291 TL taksitle ev sahibi olma imkanı sağlayan kampanyasının duyurularına başladı

Eminevim'den ayda 291 TL taksitle ev imkanı

İnşaat sektöründe 25 yıldır faaliyetlerini sürdüren Emin Şirketler Grubu şirketlerinden Eminevim, yeni kampanyası ile vatandaşlara, Türkiye'nin her yerinden ayda 291 TL'lik taksitlerle ev sahibi olma şansı sunuyor. 

Eminevim'den aylık 291 TL taksitle ev
Geliştirdiği "Elbirliği" sistemi ile bugüne dek 80 binin üzerinde vatandaşı ev sahibi yapan Eminevim, alt gelir grubuna yönelik projeleri ile dikkat çekiyor. Geliştirdiği peşinatlı ve peşinatsız ödeme imkanlarıyla vatandaşa farklı seçenekler sunan Eminevim, 120 aya varan taksitlendirme olanağı sunuyor. Firma geliştirdiği son kampanyası ile Türkiye'nin her yerinde geçerli olacak şekilde ayda 291 TL'ye ev sahibi olma şansı sunuyor.

Eminevim'in kampanyası hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın...

Şubat ayı sonuna kadar geçerli olacak
EminevimDen yapılan açıklamaya göre kampanya Şubat 2016 yılı sonuna dek devam edecek. Bu kapsamda ödeme seçenekleri de vatandaşın ödeme imkanına göre belirlenecek ve 291 TL'den başlayacak. Bu kampanyada da 120 aya kadar vadelendirme yapılacak.

Eminevim "Elbirliği" sistemi
Eminevim tarafından geliştirilen "Elbirliği" , seçilen taksit sayısının aynı zamanda o gruptaki kişi sayısı olduğu bir sistem olma özelliği taşıyor. buna göre her ay elde edilen ev bedeli karşılığında çekilişle bir kişinin ev sahibi olabiliyor.

 

Firma Bilgisi: Eminevim