Eminevim'den dev atılım

Eminevim Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün gayrimenkul sektörünü ve 2015 yılı ilk yarısını değerlendirdi. Üstün Eminevim şirketinin 2015'in ilk yarısında yüzde 20 oranında büyüdüğünü kaydetti.

Eminevim'den dev atılım

 Elbirliği sistemi ile dar gelirli vatandaşların da ev sahibi olması yolunda önemli projeler geliştiren Eminevim Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, gayrimenkul sektörünü ve 2015 yılının ilk yarısını değerlendirdi. Üstün, 2015'in emlak sektörü için altın yıl olduğunu belirterek:

"2015 in ilk yarısına baktığımızda sektörün bu zamana kadarki en yoğun satış ve talep patlamasını yaşıyoruz. Sektörde birbirini takip eden projeler ve yatırımlar, arz ve talep le doğru orantılı olarak ilerlemekte. Talep var ki yeni yatırımlar devam ediyor" dedi. 

Emlak sektörünün canlanmasında büyük payımız var
Üstün, 2015'in ilk yarısında yüzde 20 oranında büyüme gösterdiğini belirten Eminevim'in gayrimenkul sektörünün canlanmasına büyük bir katkı yaptığını söyledi. Eminevim'in ayda 700 kişiyi ev sahibi yaptığını vurgulayan Üstün, yıl sonu hedefini ise yüzde 40 olarak açıkladı. 

"2015 yılı bu sektörün altın yılı oldu. Geçen yılın ilk yarısına baktığımızda rakamlarda gözle görülür bir artış var. Bu artış ne seçim dinledi ne de hükümetteki belirsizliği. Bu artışta bizimde payımız olduğunu düşünüyorum. Aylık 700 kişiyi ev sahibi yapıyoruz. Satışlarımız ise aylık 2500 bu rakamlar Türkiye’de ciddi rakamlar, bu rakamlara ulaşabilen, bizim sistemimiz gibi başka bir sistem daha yok. Sektördeki satışlara ve bizim rakamlarımıza baktığımızda sektörün bu kadar büyümesindeki payımız yadırganamaz. 2015 ilk yarısındaki büyümemizde bunu doğruluyor.

 

 

Firma Bilgisi: Eminevim