Eminevim'den "el birliği ile" ev sistemi

Eminevim, El Birliği sistemi ile ev sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

Eminevim'den

Alt, orta ve orta gelir grubunun üstündeki tüketicilerin konut problemini çözmek için geliştirilen El Birliği sistemi ile müşterilerine hizmet veren Eminevim, sunduğu farklı seçeneklerle ev hayalini gerçeğe dönüştürüyor. Bütün işleyişin dikkatli ve güvenli yürütüldüğü organizasyonda her ayrıntının üzerinde titizlikle duruluyor.

Farklı Ödeme Sistemleri…
 Konut alım gücünü kolaylaştırmak adına geliştirilen yöntemler tamamen tüketicinin rahatlıkla birikim yapması ve konutuna sahip olması için destek oluyor. El birliği içerisinde kenetlenerek hareket eden tüketiciler Eminevim güvencesiyle konut sahibi olma fırsatını yakalıyor.

 Gayrimenkul fiyatını belirleyen müşteri peşinatlı ya da peşinatsız ödeme seçeneklerinden kendine uygun olan sistemi seçerek 60 aydan 120 aya kadar ödeme vadesi ile konut alımı için adım atmış oluyor. Seçilen taksit sayısı aynı zamanda o gruptaki kişi sayısını yansıtırken, yapılan ödemeler ile gruptaki tüketiciler her ay bir daire parası biriktirmiş oluyor. Birikmiş olan bu rakam noter huzurunda yapılan çekilişler ile her ay bir gayrimenkul alımı için kullanılarak tüketicilerin el birliği ile konut sahibi olmasına kaktı sağlıyor. 

Her Ay 800 Daire Teslim…
Türkiye genelinde 50.000 müşteriye sahip olan Eminevim , yurt içinde çeşitli bölgelerde bulunan 63 bayisi ve güler yüzlü ekibiyle hizmet veriyor. Her ay ortalama 2.000 – 3.000 civarında tüketiciden müracaat alan firma , bu rakamın 500 ‘ ünü aynı ay ev sahibi yapıyor. 

Firma Bilgisi: Eminevim