Eminevim'den Kadınlar Günü indirimi

Eminevim, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle kadın yatırımcılara yüzde 10 oranında indirim uygulayacak.

Eminevim'den Kadınlar Günü indirimi

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eminevim, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında kadın yatırımcılara özel bir indirim kampanyası hazırladı. Kampanya kapsamında, 8 Mart Kadınlar Günü'nde kayıt yaptıran kadınlara yüzde 10'luk indirim uygulanacak. Eminevim indirimleri hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın...

Eminevim'den 8 Mart kampanyası
Evi olmayan vatandaşların bütçelerine göre faizsiz ve kendilerine özel ödeme seçenekleri ile ev sahibi olabilmelerine olanak tanıyan Eminevim, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde kayıt yaptıran kadın müşterilerine organizasyon ücretinde yüzde 10'luk indirim olanağı sunacak. Organizasyon lar gün boyunca devam edecek.

Eminevim büyümesini sürdürüyor
Diğer taraftan Eminevim Türkiye'deki 75. şubesini geçtiğimiz hafta içerisinde Ümraniye'de  açtı. Eminevim'in 75. şubesinin açılışı vesilesiyle bir açıklama yapan Eminevim Satış ve Pazarlama Müdürü Sezai Gök, dar gelirli vatandaşlara konut olanağı sunmanın öneminden bahsetti. Gök:

"Biz de bu güven ve halkımızın ilgisiyle her geçen büyümeye devam ederek, şube sayılarımızı arttırmayı hedefliyoruz. 100. Şubemizin açılışını da inşallah hep beraber yaparız. Bu sistemle ev ve otomobil sahibi olmayan vatandaşımız kalmayacak. " ifadelerini kullandı. 

Firma Bilgisi: Eminevim