Eminevim'den kalite hamlesi

Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eminevim, kalite standartlarını her geçen gün yukarıya taşıyor.

Eminevim'den kalite hamlesi

Geliştirdiği "Elbirliği Sistemi" ile vatandaşlara faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkanı sunan Eminevim kalite standartlarını da her geçen yükseltmeyi sürdürüyor. Firma son olarak Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi Belgesi ISO10002 ve Müşteri İletişim Merkezi Yönetim sistemi Belgesi EN ISO 15838 belgesini almaya hak kazandı

Eminevim fırsatları hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın...

Eminevim'den sürekli yükselen kalite atağı
Emin Şirketler Grubu bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Eminevim kaliteli hizmet ilkesini her geçen gün yukarıya taşıyor. Bugüne dek müşterilerine verdiği hizmet karşılığında 2 yeni kalite belgesi daha almaya hak kazanan Eminevim'in müşterileriyle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedeflediklerini söyleyen Emin Şirketler Grubu Genel Müdürü İbrahim Çonkar, müşterilerle sürekli temas halinde olma ve müşteri ilişkilerini güçlendirme hassasiyetinin kendileri için büyük önem taşıdığına vurgu yaptı.

Müşterilerden gelen bildirimlerin önemi
Müşterilerden gelen geri bildirimlerin kendilerini geliştirmek için büyük bir fırsat sunduğunu, her türlü öneri ve şikayeti de objektif, hızlı ve etkin biçimde değerlendirmeye çalıştıklarını belirten  Çonkar:

"ISO 10002 Standardı ile süreçlerimizi yapılandırarak, uluslararası standartlara getirdik. Ayrıca ISO 15838 standardı şartlarını yerine getirdik ve belgeyi almaya hak kazandık. " ifadelerini kullandı.