Emlak 2013 Fuarı sektörü bir araya getirecek

“Emlak 2013 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansmanı Fuarı” sektörü 05-08 Aralık 2013 tarihleri arasında bir araya getirecek

Emlak 2013 Fuarı sektörü bir araya getirecek

25 Ekim 2013 / emlakwebtv
Son yılarda büyük gelişme gösteren gayrimenkul endüstrisi 2013'ün son çeyreğinde CNR EXPO'da buluşacak. Sektörden gelen talep doğrultusunda Aralık ayına alınan fuar CNR Holding kuruluşlarından Sine Fuarcılık organizasyonuyla T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde gerçekleştirilecek.

Emlak 2013 Fuarı yeniliklerle de ön planda
Emlak 2013 Fuarı’na katılan firmalar; konfor, rahatlık ve tasarım yeniliklerini içeren fuara özel projelerini cazip fiyat ve ödeme koşulları ile görücüye çıkaracaklar. Fuar ziyaretçileri konut ya da iş yeri kredisi sürecini fuar alanında başlatabilecek. Ayrıca son kararı vermeden önce projeyi yerinde görmek isteyen yatırımcılara, özel servisler ile projeye ulaşım imkanı sağlanacak.

Emlak 2013, Ulusal ve uluslararası yatırımcıları buluşturacak
Ulusal ve uluslararası yatırımcıların katılımcı firmalarla buluşturulacağı Emlak 2013, geliştirici, yüklenici, yatırımcı, aracı ve yan sektörlerin diyaloğunu sağlayacak. Fuarı Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai, Suudi Arabistan Katar ve Kuveyt'ten çok sayıda profesyonel alıcı ziyaret edecek.

Zengin bir fuar katılımcılığı olacak
Fuarın katılımcılarını gayrimenkul yatırım ortaklıkları, gayrimenkul geliştirme şirketleri, müteahhitlik firmaları, arsa ofisleri, kooperatifler, devre mülk şirketleri, ahşap ve çelik prefabrike konut üreticileri, toplu konut müteahhitlik hizmeti veren firmalar, bankalar, finansman ve kredi kuruluşları oluşturacak.