EMLAK 2013 fuarında geri sayım

Türk gayrimenkul sektörü; geleceğin yaşam alanları, konut ve iş merkezi projeleri, 5 - 8 Aralık 2013 tarihleri arasında EMLAK 2013 fuarında görücüye çıkıyor

EMLAK 2013 fuarında geri sayım

18 Kasım 2013 / emlakwebtv
Türk gayrimenkul sektörünün liderleri, geleceğin yaşam alanlarını, konut ve iş merkezi projelerini 5 - 8 Aralık 2013 tarihleri arasında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, TOKİ, Emlak Konut GYO ve Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde Sine Fuarcılık A.Ş. tarafından düzenlenecek EMLAK 2013 - Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı'nda görücüye çıkarıyor.

EMLAK 2013’e ilgi yüksek olacak
Son dönemde hızla gelişen gayrimenkul ve inşaat sektöründen firmalar, konfor, rahatlık ve tasarım yeniliklerini içeren projelerini, konut ve iş merkezlerini, cazip fiyatlar ve ödeme koşulları ile EMLAK 2013’te sergileyecekler. Uygun faiz oranlarının finans kuruluşlarınca sunuluyor olması, mütekabiliyet yasası ve konut satın alan yabancıların oturma izin sürelerinin artırılması konusunda atılan adımlar, görece diğer yatırım araçlarına göre gayrimenkul piyasasının sunduğu avantajlar, KDV artışına tabi olmadan yatırım yapabilme fırsatının devam ediyor olması gibi konjonktürün getirdiği olumlu gelişmeler doğrultusunda birçok bireysel ve kurumsal yatırımcının EMLAK 2013’e ilgisi yüksek olacak.

EMLAK 2013, sektörün uluslararası tanıtımında önemli bir rol oynayacak
AB ülkeleri, Türki Cumhuriyetler, Birleşik Arap Emirlikleri, Katar, İran, Irak, İsrail, Suudi Arabistan ve Ürdün gibi pek çok ülkeden ziyaretçinin beklendiği EMLAK 2013, sektörün uluslararası pazarlama, tanıtım deneyimi elde etmesinde de önemli bir rol oynayacak.

Fuarcılık sektöründe 28 yıllık deneyim ve uzmanlığa sahip CNR Holding, hem katılımcının hem de ziyaretçinin maksimum verim elde etmesi için gayrimenkul sektörü ve benzer sektörlerde edindiği tecrübesini ve geniş iş ağını EMLAK 2013 - Konut, İşyeri Satın alma, Kiralama ve Finansman Fuarı için de etkin bir şekilde kullanacak.