Emlak 2014 başladı

Sine ve İstanbul Fuarcılık tarafından düzenlenen CNR Emlak 2014 Fuarı, Bakanlar ve Suudi Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud'un katıldığı bir törenle açıldı

Emlak 2014 başladı

Türkiye'nin en büyük konut projelerinin sergileneceği CNR Emlak 2014 Fuarı Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Tataristan Cumhuriyeti Başbakan Yardımcısı aynı zamanda Sanayi ve Ticaret Bakanı Ravil Zaripov, Suudi Arabistan Ticaret ve Sanayi Bakanı Dr. Tawfiq Al-Rabiah, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı Mehmet Büyükekşi,  CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem’in katılımı ile açıldı. 

NR EXPO Yeşilköy’de 14 Eylül’e kadar devam edecek Emlak 2014 Fuarı’nın açılış törenine Suudili Prens Turki Bin Mohammed Bin Nasser Bin Abdulaziz Al-Saud da katıldı.

250 firmanın katılımı ile düzenlenecek fuara, Ağaoğlu, AKS Grup, Demir İnşaat, E7 Yapı, Karden İnşaat, Makro İnşaat, NEF, Ortadoğu Grup, Özyurtlar, Babacan Yapı, Emlak Konut GYO, Rumeli Yapı ve Yalçınlar gibi sektörün öncü firmaları yeni konut projelerini görücüye çıkaracak.