Emlak Çadırı 2016!

Emlak Çadırı 2016 için www.emlakcadiri.com adresinden ön başvuru ve bilgi talep formu doldurulabiliyor

Emlak Çadırı 2016!

Emlak Çadırı, her yıl düzenli olarak ve bir kez yapılan sıfır ve kullanıma hazır, hemen teslim ve iskanı alınmış konut, ofis ve dükkanların satışa sunulacağı bir satış organizasyonu olarak gerçekleştiriliyor. 

Markalı konut ve ticari projelerinden her türlü teknik ve idari kontrolleri İlgi Yönetim Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılarak, hemen teslim edilebilecek, sorunsuz, kullanıma hazır ve hiç kullanılmamış sıfır bağımsız bölümler özenle seçilerek bu organizasyona kabul ediliyor. Piyasanın kendi fiyatını kendi belirleyeceği bir ortamda satışı gerçekleşecek gayrimenkuller, açık artırma yöntemi ile satılıyor.

31 Mayıs 2015 tarihinde gerçekleştirilen Emlak Çadırı organizasyonunda toplam 240 adet bağımsız bölüm (konut, ofis ve cadde dükkanı) satışa sunuldu. Fiyatları konutlarda KDV dahil 99 bin TL, ofislerde 149 bin TL, cadde mağazalarında ise 199 bin TL olarak belirlendi. 

Önümüzdeki sene yapılacak olan Emlak Çadırı 2016 organizasyonuna katılmak için www.emlakcadiri.com adresinden ön başvuru ve bilgi talep formu doldurulabiliyor.