Emlak Haberleri - Seçmeler 12 Aralık

Türkiye 'oyun kurucu' olmalı, Uniq İstanbul açılıyor, Gary Keller'den başucu kitabı, Bakan Güllüce'nin Peru temasları sürüyor.. daha fazla emlak seçmeleri için haberimizi inceleyebilirsiniz

Emlak Haberleri - Seçmeler 12 Aralık

Türkiye 'oyun kurucu' olmalı
Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Hasan Rahvalı, 5. Boğaziçi Zirvesi kapsamında düzenlenen panelde konuştu. Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Hasan Rahvalı, 5. Boğaziçi Zirvesi kapsamında düzenlenen "Uluslararası Müteahhitlik: Sürdürülebilir Ekonomik Büyüme İçin Verimli Altyapı Yatırımları" konulu panelde konuştu. Rahvalı, Türkiye'nin müteahhitlik hizmetlerinde oyun kurucu olması gerektiğini vurguladı.

Haberin devamı için tıklayınız

Uniq İstanbul açılıyor
Uniq İstanbul bugün gerçekleşen basın toplantısıyla kamuoyuna tanıtıldı. Turkmall'un yatırımı ile Maslak'ta hayata geçen, UNIQ İstanbul; kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getiriyor. Turkmall Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Levent Eyüboğlu açılış toplantısında yaptığı konuşmada, 62 dönüm arazi üzerinde 150 bin m2 toplam inşaat alanına sahip UNIQ İstanbul'un konser, müzikal, sergi, kongre, eğitim, toplantı, seminer, alışveriş ve yeme-içme gibi pek çok aktivite ile İstanbul modern hayatının yeni merkezi olacağını söyledi.

Haberin devamı için tıklayınız

Gary Keller'den başucu kitabı
Sektörün Amerikalı devi Keller Williams Kurucu Ortağı Gary Keller'in, gayrimenkul danışmanları için kaleme aldığı Milyoner Gayrimenkul Danışmanı kitabı Türkçe'ye çevrildi. Amerikalı gayrimenkul devi Keller Williams Kurucu Ortağı Gary Keller'den, gayrimenkul danışmanlarına başucu kitabı. Keller'in, bilgi, tecrübe ve deneyimlerine yer verdiği Milyoner Gayrimenkul Danışmanı (MGMD) adlı kitabı Türkçe olarak raflardaki yerini aldı.

Haberin devamı için tıklayınız

Bakan Güllüce'nin Peru temasları sürüyor
BM İklim Zirvesi için Peru'da bulunan Bakan İdris Güllüce, temaslarını yoğun bir şekilde sürdürmeye devam ediyor. Bakan Güllüce, AB İklim ve Enerji Komisyoneri Arias Canete, İtalyan Çevre Bakanı Gian Luca Galletti ve beraberindeki Avrupa Birliği heyeti ile görüştü.

Haberin devamı için tıklayınız

Şehrin yeni nesil kültür-yaşam merkezi: UNIQ İstanbul
Turkmall tarafından hayata geçirilen yeni nesil kültür-sanat ve yaşam merkezi UNIQ İstanbul Maslak'ta açıldı. Turkmall tarafından Maslak'ta hayata geçirilen, UNIQ İstanbul; kültür-sanat, eğlence ve iş dünyasını, doğa ile iç içe, ayrıcalıklı bir ortamda bir araya getiriyor. Konser, müzikal, sergi, kongre, eğitim, toplantı, seminer, alışveriş ve yeme içme gibi pek çok aktiviteye ev sahipliği yapacak UNIQ İstanbul, 62 dönümlük arazi üzerinde, 150 bin metrekarelik dev inşaat alanıyla dikkat çekiyor.

Haberin devamı için tıklayınız

Mitsubishi'den Türkiye-Japonya iş forumuna destek
Mitsubishi Electric Avrupa Başkanı Kei Uruma, Türkiye pazarında kalıcı olmayı hedeflediklerini söyledi. Mitsubishi Electric, Türkiye Cumhuriyeti ile Japonya arasındaki diplomatik ilişkilerin 90. yıldönümü anısına düzenlenen "Türkiye-Japonya İş Forumu"na sponsor olarak destek verdi.

Haberin devamı için tıklayınız

NG Afyon'a Yılın Spa Oteli Ödülü
NG Afyon Wellness & Convention, SKAL İstanbul Kulübü'nün verdiği 'Yılın Spa Oteli Ödülü'ne layık görüldü. İlk kez aday olduğu SKALİTE'de ödül alan NG Afyon'un başarısından büyük mutluluk duyduklarını dile getiren NG Hotels İcra Kurulu Başkanı Hediye Güral Gür, 'Turizme yeni değerler katma hedefiyle konuklarımıza en iyi hizmeti sunarak hizmet kalitemizi yükseltmeye devam edeceğiz' dedi.

Haberin devamı için tıklayınız

İngiltere'de beklenmedik düşüş
İngiltere konut piyasasında konut fiyat artışı, 18 ayın en düşük seviyesine geriledi. Ülkede, konut fiyatlarındaki hızlı yükseliş son 3 aylık döneme ilişkin verilere göre son 18 ayın en yavaş seviyesine girdi. 

Haberin devamı için tıklayınız