Emlak Haberleri - Seçmeler 13 Ocak

Sektörün devleri 3. İnşaat ve Konut Konferansı'nda buluştu, Sehir Kimliği Çalıştayının bu sefer ki adresi Samsun, İnanç Kabadayı, 3. İnşaat ve Konut Konferansı'nda konuştu ve daha fazlası haberimizde

Emlak Haberleri - Seçmeler 13 Ocak

Sektörün devleri 3. İnşaat ve Konut Konferansı'nda buluştu
Eventuum tarafından düzenlenen ve sektörün vazgeçilmez VIP buluşması haline gelen İnşaat ve Konut Konferansı, 13 Ocak 2015 Salı günü, Marriott Hotel Asia'da sektörün devlerini 3. kez bir araya getirdi. 

Haberin devamı için tıklayınz

İnşaat sektöründe kurumsal değil, kişisel başarı hikâyeleri yazılıyor
3. İnşaat ve Konut Konferansı İstanbul'da başladı. Konferansta konuşma yapan Nef Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur, Türk inşaat sektörünün henüz markalaşamadığını söyledi. 

Haberin devamı için tıklayınız

Şehir Kimliği Çalıştayının bu sefer ki adresi Samsun
Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Samsun Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısı; 14 Ocak'ta, Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezinde, saat 10.00'da gerçekleştirilecek. 

Haberin devamı için tıklayınız

İnanç Kabadayı, 3. İnşaat ve Konut Konferansı'nda konuştu
İnşaat sektörünün, Türkiye ekonomisinin lokomotifi olmaya devam ettiğini belirten İnanç Kabadayı, "Konut üretimindeki hızlı büyüme, Üçüncü Havalimanı, Üçüncü Köprü ve Körfez Projesi gibi uluslararası alanda ses getiren projeler ile önemli bir büyüme ivmesi yakalayan inşaat sektörü önümüzdeki birkaç yıl içinde de Türkiye'nin etkinliği yüksek sektörü olacak'' dedi.

Haberin devamı için tıklayınız

Batıdan kopmadan yeni pazarlara odaklanma zamanı
Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO'su Hasan Rahvalı, 13 Ocak Salı günü düzenlenen III. İnşaat ve Konut Konferansı'nda yaptığı konuşmasında inşaat sektörünü bekleyen fırsatlar ile birlikte sektörün sorunlarına değindi. 

Haberin devamı için tıklayınız

2015'te İki Farklı Dönem Yaşayabiliriz
İNDER (İstanbul İnşaatçılar Derneği) Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, 2015 yılının inşaat ve gayrimenkul sektörü için çok önemli bir dönüm noktası olacağını söyledi. 

Haberin devamı için tıklayınız

Güneş enerjisi 2015 yılında yükselecek
Yingli Solar Türkiye Ülke Müdürü Uğur Kılıç, 2014 yılında yenilenebilir enerji yatırımlarının yarısının güneş enerjisi projelerine yapıldığını belirtti. Yingli Solar Türkiye Ülke Müdürü Uğur Kılıç, 2014 yılında yenilenebilir enerji yatırımlarının yarısının güneş enerjisi projelerine yapıldığını belirterek, Türkiye'de ise TEİAŞ tarafından 2 farklı lisans ihalesi tarihlerinin açıklanmasını heyecan verici olumlu gelişmeler olarak değerlendirdi.

Haberin devamı için tıklayınız

Kale Boya, 'Efekt' serisi ile yine iddialı
Binlerce renk alternatifini farklı zevk ve beğenilere göre geliştiren Kale Boya, benzersiz dekoratif stiller sunan modern serisi 'İS7ANBUL Efekt' ile büyüleyici mekanlar yaratıyor. Renk alanındaki uzmanlığına efekt alternatiflerini de katan Kale Boya, 'İS7ANBUL Efekt' ile yepyeni bir yaşam tarzı sunuyor. 'İS7ANBUL Efekt', sedeften metaliğe, mermerden kadife efektine kadar değişik alternatifleri oluşturarak yaşam alanlarında farklılık yaratıyor.

Haberin devamı için tıklayınız

En 'Pratik' yapı marketi açıldı
Praktiker, Türkiye'nin ilk Praktiker Pratik mağazasını İstanbul-Gayrettepe'de açtı. 300 metrekare büyüklüğündeki mağazada iş yeri, ev ve bahçe için gereken 4 bin ürün çeşidi bulunuyor. Yatırımcılardan gelen yoğun ilgi ile hedeflerini revize eden Praktiker, 2015 yılında Türkiye'nin farklı şehirlerinde 40 mağaza açmayı planlıyor.

Haberin devamı için tıklayınız