Emlak Haberleri - Seçmeler 19 Aralık

Marka Konferans'ndan görkemli kapanış, İstWest'den 'İndirim Çadırı' hizmeti, Havalimanı inşaatında dünya birincisi: TAV ve daha fazlası haberimizde

Emlak Haberleri - Seçmeler 19 Aralık

Marka Konferansı'ndan görkemli kapanış
Yaklaşık 2.000 kişinin katılımıyla gerçekleşen MARKA 2014'e pazarlama ve iş dünyasının ünlü isimleri katıldı. Yürekli tarafından bu yıl 15'incisi düzenlenen ve tam 13 yıldır Yapı Kredi World Ana Sponsorluğu'nda gerçekleştirilen MARKA 2014 Konferansı'nın ikinci gününde gazeteci-yazar Murat Sabuncu ve TESEV Başkanı Can Paker'in katıldığı "Beyaz Türkler, Toplum ve Yüzleşme" paneli iş dünyası tarafından beğeni ve ilgiyle takip edildi.

Haberin devamı için tıklayınız

İstWest'den 'İndirim Çadırı' hizmeti
Basın Ekspres Yolu'nda yer alan İstWest Meydanı, avantajlı fiyatlarla tüketiciyle buluşan 'Marka Çadır Günleri'ne ev sahipliği yapıyor. 31 Ocak 2015'e kadar sürecek olan çadır turnesinde büyük markalar büyük indirim oranlarıyla vitrinlerdeki yerini aldı.

Haberin devamı için tıklayınız

Havalimanı inşaatında dünya birincisi: TAV
Ortadoğu ve Körfez Bölgesi'nde üstlendiği havalimanı projeleriyle öne çıkan TAV İnşaat 1 milyar 245 milyon dolar ciroyla bu alanda dünyanın en büyük şirketi oldu. TAV İnşaat'ın bugüne kadar üstlendiği projelerin toplam sözleşme bedeli 16,2 milyar doları aştı.

Haberin devamı için tıklayınız

Bakanlık 2014 ÇED verilerini açıkladı
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Meclis Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada ÇED süreci ile ilgili 2014 yılı verilerini açıkladı. Buna göre Bakanlık 2014 yılında ÇED kapsamında olan 450 Projeye ÇED olumlu kararı verdi. Verilen ÇED olumlu kararlarının yatırım tutarı yaklaşık 142 milyar TL olduğu ifade edildi. Sadece 2014 yılında ÇED kapsamında olan 119 adet proje Bakanlık tarafından iade edildi.

Haberin devamı için tıklayınız

Adana Entegre Sağlık Kampüsü imzaları attı
Rönesans Sağlık Yatırım A.Ş, 1550 yataklı Adana Entegre Sağlık Kampüsü için uluslararası yatırım fonu Meridiam Infrastructure ve 9 yabancı bankayla yürüttüğü çalışmaları tamamladı. 433 Milyon Euro tutarındaki finansal kapanış imza töreni, 19 Aralık'ta Sağlık Bakanı Dr. Mehmet Müezzinoğlu'nun katılımıyla gerçekleşti.

Haberin devamı için tıklayınız

Ankara Kentpark AVM, Avm Partners'la el sıkıştı!
Ankara'nın önde gelen alışveriş merkezlerinden Kentpark AVM'nin yönetim ve kiralamasını Avm Partners gerçekleştirecek. Güçlü marka karmasıyla Ankara'nın en çok tercih edilen alışveriş merkezlerinden biri olan Kentpark AVM, Avm Partners'la el sıkıştı. Bu yeni işbirliğine göre bundan sonra Kentpark'ın yönetimi ve kiralamasını Avm Partners gerçekleştirecek.

Haberin devamı için tıklayınız