Emlak Haberleri - Seçmeler 21 Ocak

Cadde 24, yüzde 30 Kazandırdı, Bakan Güllüce: "Kentsel Dönüşümün Geri Dönüşü Yoktur.'', İstanbul havaray güzergahları ve daha fazlası haberimizde

Emlak Haberleri - Seçmeler 21 Ocak

Cadde 24, yüzde 30 Kazandırdı
Yedi ay önce lansmanı yapılan Cadde24 projesi yatırımcılara yüzde 30 kazandırdı. Cadde 24'deki konutların tüm satışını iki haftada tamamlayan 24 Gayrimenkul'ün CEO'su Ahmethan Yılmaz "Ana ilkemiz yatırımcının "en doğru lokasyon – en iyi fiyat"lı projelerle maksimum kâr elde etmesini sağlamaktır. Bu nedenle projelerimizi lansman döneminde en yüksek iskontolu fiyatlarla satışa sunuyoruz.

Haberin devamı için tıklayınız

Bakan Güllüce: "Kentsel Dönüşümün Geri Dönüşü Yoktur.''
İller Bankası belediyelerle bir araya geldi. Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin katıldığı toplantıda kentsel altyapı projelerinde hibe kaynak kullanımı tartışmaya açıldı. 

Haberin devamı için tıklayınız

İstanbul havaray güzergahları 2015
İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin (İBB) İstanbul'da hayata geçireceği havaray projelerinin güzergahlarını öğrenmek için tıklayın. İşte İstanbul havaray güzergahları 2015

Haberin devamı için tıklayınız

Bakan konuştu: Dönüşümün geri dönüşü yok
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce, kentsel dönüşümün geri dönüşü olmadığını, operasyonel değil organizasyonel olmanın gerektiğini söyledi.

Haberin devamı için tıklayınız

Ankara İstanbul hızlı tren saatleri 2015
Temmuz 2014'te hizmete giren Ankara İstanbul hızlı tren hattı, yolcu taşımaya son sürat devam ediyor. Siz de bu hatla yolculuk yapacaksanız, aşağıda Ankara İstanbul hızlı tren saatleri 2015'i görebilirsiniz.

Haberin devamı için tıklayınız 

Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları ihalesi yapıldı
Kocaeli Körfezkent Emlak Konutları 4. Etap ihalesi 20 Ocak 2015 tarihinde gerçekleştirildi. İhalede en yüksek teklifi Ilgın-Gürbağ ortaklığı verdi.

Haberin devamı için tıklayınız

TOKİ Koru Florya AVM'yi satıyor
TOKİ Koru Florya AVM'yi açık artırma ihalesiyle satışa çıkarıyor. İhalede muhammen bedel 730 milyon TL olarak belirlendi. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Koru Florya AVM'yi 5 Şubat 2015 tarihinde gerçekleştireceği ihaleyle satıyor.

Haberin devamı için tıklayınız