Emlak Haberleri - Seçmeler 6 Ocak

Bakan Güllüce, Kahramanmaraş çalıştayında, Müşavirlerin görevi, müteahhitlerin önünü açmak, Socar Vadistanbul Bulvar'a taşınıyor, İller Bankası faiz oranlarını düşürdü ve daha fazlası haberimizde

Emlak Haberleri - Seçmeler 6 Ocak

Bakan Güllüce, Kahramanmaraş çalıştayında
Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce Şehir Kimliği Çalıştayı'nda Kahramanmaraşlılarla buluşacak. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ile ortaklaşa düzenlediği Şehir Kimliği Çalıştayı tanıtım toplantısı, 8 Ocak'ta, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi'nde Çevre ve Şehircilik Bakanı İdris Güllüce'nin katılımıyla gerçekleştirilecek.

Haberin devamı için tıklayınız

Müşavirlerin görevi, müteahhitlerin önünü açmak
Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Türk Ticaret Müşavirlerinin temel görevinin, müteahhitlerin ticari ilişkilerini geliştirmek olduğunu söyledi. 

Haberin devamı için tıklayınız

Çelik ihracatçıları 2014 yılı hedefine ulaştı
Çelik İhracatçıları Birliği verilerine göre, çelik mamulleri ihracatı 2014 yılında miktar bazında 17,5 milyon ton olarak gerçekleşti. İnşaat çeliği sektörün en çok ihraç ettiği ürün olurken; bölgede yaşanan olumsuz koşullara rağmen Ortadoğu ihracat liderliğini sürdürdü.

Haberin devamı için tıklayınız

2014'ün yıldızı '200 bin liralık' konutlar
2014 yılı genelinde İstanbul'da en çok 100-200 bin lira fiyat aralığındaki ev ilanlarına ilgi gösterildi. 2014 yılı genelinde İstanbul'da en çok 100-200 bin lira fiyat aralığındaki ev ilanlarına ilgi gösterildi. hurriyetemlak.com'un araştırmasına göre, İstanbul'da ev arayan vatandaşların yüzde 33'ü bu fiyat aralına ilgi gösterdi.

Haberin devamı için tıklayınız

Socar Vadistanbul Bulvar'a taşınıyor
Vadistanbul Bulvar'dan 19 bin metrekare alana sahip bir blok satın alan Azerbaycanlı dev petrol şirketi "SOCAR", bünyesindeki tüm şirketleri bu bloğa taşıyor. İstanbul'un yeni iş ve yaşam merkezi olacak Vadistanbul Bulvar, ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren onlarca dev firmanın yeni merkezi oluyor.

Haberin devamı için tıklayınız

İller Bankası faiz oranlarını düşürdü
İller Bankası A.Ş. belediyelere verdiği kredilerde faiz oranları ile danışmanlık ve denetim hizmet giderlerinde indirime gittiğini açıkladı. İller Bankası A.Ş. belediyeler verdiği kredilerde faiz oranları ile danışmanlık ve denetim hizmet giderlerinde indirime gitti. 

Haberin devamı için tıklayınız

2014'ün yıldızı: Park Bosphorus Hotel
Park Bosphorus Hotel, 2014'te ağırladığı toplam 200.000 misafir sayısı ile İstanbul'un en çok tercih edilen oteli oldu. 

Haberin devamı için tıklayınız

AE ARMA 2014'ü dev yatırımlarla tamamladı
AE Arma-Elektropanç, 2014 yılını Rusya'dan Cezayir'e, kontrat bedelleri 250 milyon USD'nin üzerinde olan sekiz büyük proje ile tamamladı. Türkiye, Rusya Federasyonu ve Orta Doğu'nun en güçlü teknik müteahhitlik şirketlerinden AE Arma-Elektropanç, 2014 yılını uluslararası arenada ses getiren sekiz büyük projeyi üstlenerek tamamladı.

Haberin devamı için tıklayınız

Bosch 'Siemens' hisselerinde sona geldi
Bosch Grubu Siemens'in BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH'deki yüzde 50 hissesinin satın alım işlemlerini tamamladı. Böylece, bugüne kadar yarı yarıya Bosch-Siemens ortak girişimi olan şirket artık tamamen Bosch'a ait bir iştirak olarak yönetilecek.

Haberin devamı için tıklayınız

Akbatı'dan Soma'ya hediye yağdı
Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezinde kurulan 'Soma Kurtuluş İlkokulu'nda kurulu olan dilek ağacı, Akbatı çalışanları ve ziyaretçilerinden büyük ilgi gördü. Akkök Holding bünyesinde grubun kendi çalışanları arasında Somalı çocukları yeni yılda mutlu etmek için başlatılan proje, Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde de devam etti.

Haberin devamı için tıklayınız