Emlak Konut Başakşehir Evleri kura çekiliş sonuçları

Konut teslimleri 30 ay sonra yapılacak olan Emlak Konut Başakşehir Evleri kura çekiliş sonuçları açıklandı

Emlak Konut Başakşehir Evleri kura çekiliş sonuçları

 emlakwebtv
Başakşehir Evleri, Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçiriliyor. Proje, İstanbul Avrupa Yakası Başakşehir bölgesinde konumlanıyor. 25 bin 256 kişinin başvuru yaptığı Emlak Konut Başakşehir Evleri'nde sadece 1000 konut satışa sunuluyor.

Emlak Konut Başakşehir Evleri'nde birçok ödeme planı bulunuyor
Olimpiyat Stadı yanında Kayaşehir bölgesinde inşa edilen Emlak Konut Başakşehir Evleri'nde birçok ödeme planı bulunuyor. Emlak Konut Başakşehir Evleri ödemeleri ne göre peşinatlar 15 bin TL'den başlıyor.

Emlak Konut Başakşehir Evleri'nde daire seçenekleri
Emlak Konut Başakşehir Evleri'nde 1+1, 2+1, 3 +1 ve 4+1 daire seçenekleri yer alıyor. Emlak Konut Başakşehir Konutları projesinde konut büyüklükleri 51 metrekare ile 184 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. Başakşehir Konutları'nda yer alan 1+1 konutlar 51 metrekare ile 80 metrekare arasında, 2+1 konutlar 74 metrekare ile 120 metrekare arasında, 3+1 konutlar 116 metrekare ile 165 metrekare arasında, 3+1 dubleks konutlar 184 metrekare ile 189 metrekare arasında ve 4+1 konutlar 184 metrekare ile 192 metrekare arasında alan büyüklüğüne sahip.

Emlak Konut Başakşehir Evleri kura çekiliş sonuçlandı
Emlak Konut Başakşehir Evleri kura çekiliş sonuçları aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak ulaşabilirsiniz

http://www.emlakkonut.com.tr/_Assets/Upload/Images/file/geciciilanlar/KuraListesi.pdf