Emlak Konut Bulvar İstanbul projesi!

Üç etaplık bir yaşam alanı olarak hayata geçirilen Emlak Konut Bulvar İstanbul projesi Haziran 2016'da teslim edilecek

Emlak Konut Bulvar İstanbul projesi!

İstanbul Avrupa Yakası'nın hızla gelişmekte olan ilçesi Başakşehir, inşaatı devam eden Bulvar İstanbul projesine ev sahipliği yapıyor. Teslimleri Haziran 2016'da başlayacak olan proje; Göl etabı, Bulvar etabı ve Bulvar Rezidans bölümlerinden oluşuyor.

TOKİ-Emlak Konut GYO-Özülke İnşaat-Özkar İnşaat ortaklığında inşa edilen Bulvar İstanbul, 110 bin metrekarelik arazi alanı üzerinde toplam 1.555 adet daire ile ticari birimlerden meydana geliyor. Projenin Bulvar ve Göl etabında 15 blok, Bulvar Rezidans etabında ise bir kule yer alıyor.

Sosyal donatıları içerisinde bir kültür merkezi ve spor merkezi bulunan Emlak Konut Bulvar İstanbul projesinde;  yüzme havuzları, oyun sahaları, tenis kortu, mini golf sahası, fitnes center, sauna, Türk hamamı, güvenlik ve otopark mevcut.

Metro durağına yürüme mesafesinde olan Emlak Konut Bulvar İstanbul projesinin yakın çevresinde; Atatürk Olimpiyat Stadı, Atatürk Havalimanı, Başakşehir Devlet Hastanesi, Özel Medipol Hastanesi ve Mall of İstanbul AVM bulunuyor.

Firma Bilgisi: Toki-emlak Konut Gyo-özülke Inşaat-özkar Inşaat
Proje Bilgisi: Bulvar Istanbul