Emlak Konut Denizli ihalesinde sona doğru

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından dün 2. oturumu gerçekleştirilen Denizli Merkezefendi ihalesinde en yüksek teklifi Teknik Yapı Konut, Teknik Yapı Teknik Yapılar ve UCD Yapı A.Ş. iş ortaklığı verdi

Emlak Konut Denizli ihalesinde sona doğru

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından düzenlenen "Denizli Merkezefendi Arasa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" ihalesinin ikinci oturumu dün gerçekleşti. 

Emlak Konut Denizli ihalesinde en yüksek teklifi kim verdi?
Emlak Konut GYO tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, 20.08.2015 tarihinde yapılan Denizli Merkezefendi ihalesinin 2. oturumunda en yüksek teklifi, Teknik Yapı Konut San ve Tic. A.Ş-Teknik Yapı Teknik Yapılar San ve Tic. A.Ş ile UCDA Yapı A.Ş. İş Ortaklığı tarafından verildiği açıklandı.

İş ortaklığının teklifi
Emlak Konut GYO
açıklamasında, Teknik Yapı Konut A.Ş, Teknik Yapı Teknik Yapılar San. ve Tic. A.Ş. ve UCD Yapı A.Ş. iş ortaklığının, arsa satışı karşılığı satıy toplam geliri olarak 514 milyon 727 bin 778 TL, arsa satışı karşılığı şirket payı toplam geliri olarak 92 milyon 651 bin ve arsa satışı karşılığı şirket payı gelir oranı olarak da yüzde 18'lik bir öneride bulunduğu belirtildi.

Teklifler değerlendirilecek
KAP açıklamasında, İhaleye Esas Taşınmazların Tespit Edilen Asgari Bedelinin 74 milyon 738 bin 419 TL olduğunu belirten Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, tekliflerin değerlendirme aşamasında olduğunun da altını çizdi

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo