Emlak Konut GYO Batışehir kampanyası!

BatıŞehir projesi, Emlak Konut GYO’nun dev kampanyasına 70 adet dairesi ile dahil oluyor

Emlak Konut GYO Batışehir kampanyası!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından tarihe geçecek bir kampanyaya imza atılıyor. Kampanya kapsamında Emlak Konut GYO güvencesiyle inşa edilen 50 adet proje, uygun ödeme seçenekleri ile dairelerini satışa çıkarıyor.

Bu dev kampanyaya dahil olan BatıŞehir’de 70 adet dairesini satışa sunuyor. Buna göre, kampanya kapsamında BatıŞehir’den daire satın alınmak istendiğinde; tutarın yüzde 20’lik kısmı peşinat olarak veriliyor. Kalan tutar için 120 aya kadar vade yapılıyor. 

Vade seçenekleri ise şöyle sıralanıyor; 120 ay boyunca ister yüzde 0,70 sabit faiz oranından yararlanılabiliyor, ister TÜFE’li satış kolaylığından faydalanılabiliyor. Kampanya, 1 Ağustos 2016 tarihinde başlıyor ve 31 Ağustos 2016 tarihinde son buluyor.

Anahtar teslimleri hemen yapılan Batışehir projesi, İstanbul Avrupa Yakası’nın Bağcılar ilçesinde E-5 karayolu üzerinde konumlanıyor. Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirilen proje, Emlak Planlama ve Pazarlama ile Ege Yapı imzası taşıyor.

Bağcılar Batışehir projesi; konut blokları, rezidans kuleleri, ofis blokları ve ticari birim bölümlerinden meydana geliyor. Projede 1+0’dan 5+1 dublekslere kadar değişen büyüklüklerde ve birbirinden farklı 40 daire tipi yer alıyor.

 

Firma Bilgisi: Ege Yapı Group
Proje Bilgisi: Batışehir