Emlak Konut Hayat Camii ihalesi 1 Eylül’de yapılacak!

Emlak Konut Hoşdere Hayat Camii ihale tarihi belli oldu. Buna göre ihale, 1 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirilecek.

Emlak Konut Hayat Camii ihalesi 1 Eylül’de yapılacak!

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), Hoşdere Hayat Camii ve Hizmet Birimleri İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ihalesini 1 Eylül 2015 tarihinde gerçekleştirmeye karar verdi. Emlak Konut Başakşehir Hoşdere Hayat Cami projesi 658/8 parsalde yer alacak. 10 bin 125,20 metrekare arsa alanına sahip olan caminin ruhsata esas inşaat alanı 3 bin 444 metrekare.

Başakşehir’in Hoşdere mevkisinde bulunan caminin ihalesi yukarıda belirttiğimiz tarihte, saat 14.30’da gerçekleştirilecek. Hayat Park projesinde 1.800 metre yaya yolu, 1.100 metre bisiklet yolu ve 2.500 metre koşuyolları bulunacak.

Hayat Park Meydanı'nda çok amaçlı etkinlik salonu, çim amfi, Hayat Meydanı, üç tarafı sularla çevrili dinlenme alanları, seyir alanları, kaskatlı havuzlar ve ahşap köprü, futbol sahası, basketbol sahası,kaykay pisti, mini golf sahasu, çim kayağı, cami, piknik alanları, çocuk oyun alanları, yamaç terası, spor alanları, biyolojik gölet, tematik bahçeler, kondisyon alanı, güneş kollektörleri, otopark ve araç şarj üniteleri olacak.