Emlak Konut, İstmarina'nın yapı ruhsatını aldı

Emlak Konut GYO, İstanbul Kartal'da hayata geçireceği İstmarina Projesinin yapı ruhsatını aldığını duyurdu

Emlak Konut, İstmarina'nın yapı ruhsatını aldı

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. İstmarina kapsamında yer alan 9048 ada ve 2 Özel Ticaret Parseline ait 110 bağımsız bölümün yapı ruhsatını aldığını duyurdu.

Emlak Konut GYO'dan KAP'a açıklama
Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bir açıklama yapan Emlak Konut GYO, İstanbul Kartal Çavuşoğlu Mahallesinde projelendirdiği İstmarina projesinin yapı ruhsatını aldığını duyurdu. Açıklamada şu ifadelere yer verildi: 

"Şirketimiz projelerinden İstanbul İli, Kartal İlçesi, Çavuşoğlu Mah. " İstanbul Kartal Arsa Satış Karşılığı Gelir Paylaşım İşi" (İstmarina) kapsamında 9048 Ada 2 Özel Ticaret Parseline ait 110 adet bağımsız bölümün Yapı Ruhsatı 10.06.2015 tarihinde alınmıştır.

İstmarina Projesi
1+0’dan 5+1’e kadar değişen 1463 üniteden oluşan İstmarina projesinde. 34 metrekarelik en küçük rezidans’tan 720 metrekareye kadar değişebilen seçenekler bulunuyor. Projede tüm rezidansların adalar manzarasına sahip büyük terasları bulunuyor.Önünde mega yat marina alanı bulunan İstMarina, yarısı açık yarısı kapalı alışveriş merkezi, otel, özel okul, özel hastane, restoranlar, park ve dini tesis alanlarıyla “Dünyanın en iyi karma yaşam projelerinden biri" olarak niteleniyor 

Proje Bilgisi: Istmarina