Emlak Konut kampanyasına büyük ilgi: 1 haftada 1 milyarlık satış

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanyaya vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. Kampanya kapsamında 1 haftada 1 milyar TL'lik konut ve ofis satışı gerçekleşti

Emlak Konut kampanyasına büyük ilgi: 1 haftada 1 milyarlık satış

15 Temmuz darbe girişimi sonrasında "Bu millet her şeyin en iyisine layık" sloganıyla tarihi bir kampanyanın duyurusunu yapan Emlak Konut GYO'ya vatandaşlardan büyük ilgi geldi. Kampanya kapsamında, 1 hafta içerisinde 1 milyar TL'lik konut ve ticari birim satışına imza atıldı.

1 haftada 1 milyarlık satış
Hürriyet'in haberine göre, Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanyaya vatandaşlardan büyük ilgi geldi. 1 hafta içerisinde Emlak Konut'un hasılat paylaşım modeliyle ortak olduğu projelere yönelen yatırımcıların yaptığı alımlar 1 milyar TL düzeyine ulaştı. Habere göre bu süre zarfından 1.500'ü aşkın sayıda konut ve ticari birim satışına ulaşıldı. Satışlar en yoğun haliyle İstanbul'da gerçekleşse de Nevşehir; Ankara, Konya ve Denizli gibi şehirlerde de önemli satış rakamlarına ulaşıldı. 

Emlak Konut kampanyasına büyük ilgi: 1 haftada 1 milyarlık satış

Hedef 2-2.5 milyar TL'lik satış
Satış ofislerinin yoğun olarak ziyaret edildiği kampanya dönemi kapsamında 60 bin konut ve ticari birim indirimli olarak satışa sunuldu. 1-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyada Emlak Konut, 2-2.5 milyar TL'lik satış yapmayı hedefliyor 

GYODER kampanyası sürüyor
Emlak Konut'un ardından ikinci büyük gayrimenkul kampanyasına başlayan GYODER'in Başkanı Aziz Torun da, 39 firma 86 proje ile başlanan kampanyanın bugün 49 şirket ve 118 projeye ulaştığını söyledi. Torun, derneğe üye olmayan firmaların geliştirdiği kampanya ile indirimli satışa giden kampanya sayısının yükseldiğini belirtti.