Emlak Konut, Kartal’da ihaleye çıkıyor

Emlak Konut GYO AŞ, İstanbul Kartal’daki arsasını ‘Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı’ modeliyle 13 Aralık’ta ihaleyle satışa sunuyor

Emlak Konut, Kartal’da ihaleye çıkıyor

4 Aralık 2012 / emlakwebtv
Emlak Konut GYO AŞ, Kartal’daki toplam 64 bin 502 metrekarelik büyüklüğe ve 141 bin 896 metrekare inşaat alanına sahip arsasını ihaleyle satışa sunuluyor. 13 Aralık 2012 Perşembe günü, saat 14:00’te 1. Oturumu yapılacak ihale, Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı modeliyle yapılacak. İhale Emlak Konut GYO’nun İstanbul’daki Genel Müdürlük binasında gerçekleşecek.

İstanbul ili, Kartal İlçesi, Çavuşoğlu mahallesinde yer alan arsa üzerinde 122 bin 271 metrekare inşaat alanına sahip konut ve hizmet alanı, 11 bin 614 metrekare inşaat alanına sahip Özel Sağlık Tesisi, 4 bin 401 metrekarelik inşaat alanına Özel Eğitim Tesis Alanı ve 3 bin 509 metrekarelik inşaat alanına Ticaret alanı yapılabilecek.
Emlak Konut GYO, tarafından yayınlanan ihale ilanında, ‘ihaleye yerli ve yabancı gerçek ve tüzel kişi ve bunların oluşturdukları ortak girişim grupları teklif verebilecektir. Ancak, bu ihale uluslararası bir ihale değildir. Konsorsiyum olarak verilen teklifler kabul edilmeyecektir. Yabancı istekliler, 4734 sayılı Kamu İhale Kanunu’nda belirtildiği şekilde ihaleye katılabilirler” denildi.

İhaleyle ilgili detaylı bilgi için: www.emlakkonut.com.tr

İhale İlanı için: http://www.emlakkonut.com.tr/Page/99/ihale_ilanlari.html