Emlak Konut Kuzey Yakası'nda peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatı

İstanbul Başakşehir Kayabaşı Mahallesi'nde hayata geçirilen Emlak Konut Kuzey Yakası projesi peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatı sunuyor

Emlak Konut Kuzey Yakası'nda peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatı

İstanbul Başakşehir Kayabaşı Mahallesi'nde 364 bin metrekare alanda hayata geçirilen Kuzey Yakası projesi, 3. köprü ve 3. havalimanına yakın mesafede, Olimpiyat Stadı'na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 18 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ise 32 kilometre mesafede yer alıyor. 

Uygun ödeme seçenekleri 

Peşin ödemelerde yüzde 12 indirim fırsatının sunulduğu Emlak Konut Kuzey Yakası Başakşehir projesinde ayrıca yüzde 10 peşinat, 18'inci ve 36'ncu ayda yüzde 10 ara ödeme, yüzde 20 peşin 24 ay taksit, yüzde 30 peşin 36 ay taksit, yüzde 40 peşin 48 ay taksit ve yüzde 50 peşin 60 ay taksit fırsatı da sunuluyor.  

209 bin metrekarelik yeşil alan 

Emlak Konut Kuzey Yakası projesi içerisinde bulunan otel, spor kompleksi, kongre merkezi, 5 bin kişi kapasiteli cami, AVM, çocuk oyun alanları ve yatay mimariye sahip ofis bloklarıyla gece gündüz yaşayan bir bölge inşa ediliyor. Projede, 209 bin metrekare yeşil alan, 11 bin 617 metre uzunluğunda ise yaya yolu bulunuyor. Ayrıca bisiklet yolu, spor alanları, gölet, aktivite alanı ve bisiklet yolu da yer alıyor. 

Kuzey Yakası nerede? 

Kuzey Yakası; Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. havalimanına oldukça yakın mesafede yer alıyor. Proje, Olimpiyat Stadı'na 4 kilometre, Atatürk Havalimanı'na 18 kilometre, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne ise 32 kilometre uzaklıkta konumlanıyor.

Doğa ile iç içe mimari 

Doğa ile iç içe bir mimariye sahip olan Kuzey Yakası projesinde hayvanat bahçesi, açık spor alanları, koru, çocuk oyun alanları ve etkinlik çayırı bulunuyor. 

Kuzey Yakası'nın sundukları 

* Akıllı ofisler 
* 600 kişilik konferans salonu
* 143 kişilik toplantı salonu
* 83 kişilik seminer salonu
* 2 bin 100 metrekare lobi alanı
* 400 metrekare fuaye alanı
* 156 oda ve kongre merkeziyle hizmet veren otel
* 209 bin metrekare yeşil alan
* 11 bin 617 metre yaya yolu
* Spor alanları
* Etkinlik alanları
* Biyolojik gölet
* Bisiklet yolu
* Hayvanat Bahçesi
* Koku bahçesi 

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo
Proje Bilgisi: Kuzey Yakası