Emlak Konut Park Mavera kampanyası!

Emlak Konut GYO tarafından başlatılan “tarihi konut kampanyası”nda Park Mavera 1 ve Park Mavera 2 projeleri de yer alıyor

Emlak Konut Park Mavera kampanyası!

TOKİ iştiraki Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından sektörü canlandırmak amacı ile başlatılan “dev kampanya” İstanbul Başakşehir’de yükselen Park Mavera 1 ve Park Mavera 2 projelerini de kapsıyor.

Emlak Konut kampanyası dahilinde Park Mavera projelerinin 100 dairesinin satışı 10 yıl vade ile ister TÜFE’yle, ister yüzde 0,70 sabit faiz oranı ile yapılacak. Daireler 31 Temmuz 2016 Pazar günü saat 12.00’da satışa açılacak.

Park Mavera projeleri Emlak Konut GYO güvencesiyle İstanbul Avrupa Yakası’nın Başakşehir ilçesinde Makro İnşaat ile Akyapı ortaklığında inşa ediliyor. Etapların her ikisi de Başakşehir Şehir Parkı’na yakın mesafede yer alıyor.

Park Mavera 1. Etap, 53 bin metrekarelik alan üzerinde 8 blokta toplam 670 adet daireden meydana geliyor. Projede 2+1’den 4+1’e kadar farklı tip, cephe ve konumda daire seçeneklerine yer veriliyor.

Park Mavera 2. Etap ise 43 bin metrekarelik alan üzerinde 7 blokta toplam 556 adet daireden oluşuyor. 2+1, 3+1 ve 4+1 tipinde daire alternatiflerine yer verilen proje, 2017 yılında tamamlanması planlanan 3. Köprü bağlantı yolu üzerinde konumlanıyor.

 

Firma Bilgisi: Makro Inşaat - Akyapı
Proje Bilgisi: Park Mavera