Emlak Konut’un modern projesi Burgazkent

Emlak Konut GYO'nun Lüleburgaz'daki projesi Burgazkent’te hemen teslim edilen 3+1 daireler 122 bin liradan başlıyor

Emlak Konut’un modern projesi Burgazkent

1 Ağustos 2012 / emlakwebtv

Emlak Konut GYO'nun Kırklareli Lüleburgaz’da hayata geçirdiği örnek projelerden Burgazkent, modern şehirciliğin gerekleri sosyal donatılarıyla alıcılarına rahat ve güvenli bir yaşam alanı sunuyor.
Lüleburgaz'da 134 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen Burgazkent projesi 4 farklı adada yükseliyor. 29 bloktan meydana gelen projede toplam 752 adet daire ve 52 adet villa yer alıyor.
Ticaret merkezi, 24 derslikli ilköğretim okulu, camisi, açık otoparkları, çocuklar için oyun alanları, spor alanları, 24 saat kameralı sistem güvenliği ve peyzaj düzenlemeleri ile dikkat çeken Burgazkent sakinlerine huzurlu ve ideal bir yaşam alanı oluşturuyor. Burgazkent'de ısı yalıtımı için tüm binalara dışarıdan mantolama sistemi uygulandı. Ayrıca projede 21 dükkandan oluşan bir çarşı da bulunuyor.

Ödeme seçenekleri
Yüzde 10 peşinat ödendiğinde kalan tutar ise 6 aylık TÜFE ile aynı oranlardaki faiz uygulamalarıyla 150 aya kadar 732 TL’den başlayan taksitlerle ödenebiliyor.

120 aya kadar sabit ödeme  seçeneğiyle yüzde 10 peşinat ödeniyor. Kalan tutar ise aylık yüzde 0.60 oranından başlayan faiz oranları ile 24 den 120 aya kadar 1400 TL’den başlayan taksitlerle vadelendirilebiliyor.

Faizsiz ödemede yüzde 5 oranında ilk peşinat ödemesi yapılıyor. Yüzde 10 oranındaki ikinci peşinat ise 12 ay sonra gerçekleştirilirken, kalan tutar vade farksız olarak 60 ay boyunca 1800 TL’den başlayan taksitlerle ödenebiliyor.


Proje Bilgisi: Burgazkent