Emlak Konut ve Torkam İnşaat'tan Konya'ya dev proje

Emlak Konut GYO'nun Meram'daki arsa ihalesini kazanan Torkam İnşaat, 700 milyon TL'lik satış toplam gelir taahüdü ile şehrin en büyük konut projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. Proje Temaşehir Konya ismiyle satışa sunulacak

Emlak Konut ve Torkam İnşaat'tan Konya'ya dev proje

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı'nın Konya Meram'da yer alan arsa ihalesini kazanan Torkam İnşaat, 700 milyon TL satış toplam geliri taahüdüne sahip Temaşehir Konya projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor.

Emlak Konut Konya Meram ihalesinde sözleşme imzalandı... Ayrıntılar için tıklayın...

Temaşehir Konya projesi
Emlak Konut GYO'nun Anadolu'ya yönelik konut atılım hamlesinin ilk durağı olan Konya'da inşa edilecek olan Temaşehir Konya, 60 dönümlük bir arazi üzerinde yükselecek. Emlak Konut'un İstanbul'da ürettiği markalı, yüksek donatı ve kalite kopseptli ürünlürinin Konya'daki ilk örneği olarak nitelenen proje, kentin merkezi noktasında inşa edilecek. Proje ile ilgili bilgi veren Torkam İnşaat İcra Kurulu Başkanı Mahmut Dereli, proje ihalesini en yüksek teklifi vererek kazandıklarını, bu vesileyle de Anadolu'nun en dinamik şehirlerinden biri olan Konya'da 700 milyon TL'nin üzerinde değer içeren Temaşehir Konya yatırımcını götüreceklerini belirtti. Bir devlet teşekkülü konumunda bulunan emlak Konut'a ödenecek hasılat payı ile de kamuya önemli bir katkı sağlamış olacaklarını da söyleyen Dereli:

Konya’ya önemli bir konut projesinin ötesinde, farklı bir konsept ve marka değeri yüksek bir ürün götürmüş olacağız. Torkam İnşaat olarak tüm gayretimiz Emlak Konut markasına yakışacak bir iş ortaya çıkararak nitelikli bir yaşam merkezini Konya’ya kazandırmaktır. Projemize ilgi duyan, takip eden ve bizlere ulaşan konut alıcılarımıza en kısa zamanda lansman tarihini açıklayacağız, bu konuda biraz daha sabırlı olmalarını rica ediyorum..." ifadelerini kullandı.

Firma Bilgisi: Torkam Inşaat
Proje Bilgisi: temaşehir konya