Emlak Konut'an Başakşehir açıklaması

Emlak Konut GYO, İstanbul Başakşehir kayabaşı 5. Etap Arsa Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nde yer tesliminin yapıldığını açıkladı

Emlak Konut'an Başakşehir açıklaması

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş., İstanbul Başakşehir Kayabaşı 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi'nin yer tesliminin yapıldığını açıkladı. Emlak Konut'tan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, teslimatın 29.07. 2015 tarihinde Tahincioğlu Gayrimenkul İnşaat ve Turizm A.Ş.-Nidar İnş. Turizm A.Ş.'ne yapıldığı belirtildi.

Emlak Konut GYO, KAP açıklaması
KAP'a yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Şirketimiz projelerinden "İstanbul Başakşehir Kayabaşı 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi" nin yer teslimi, yüklenici "Tahincioğlu Gayr. İnş. ve Tur. A.Ş. ~ Nida İnş. ve Tur. A.Ş. İş Ortaklığı" na 29.07.2015 Çarşamba günü yapılmıştır."

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından düzenlenen ve 2. oturumu 8 Mayıs'ta tamamlanan İstanbul Başakşehir kayabaşı 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinde en yüksek teklifi Tahincioğlu ve Nida İnşaat ortaklığı vermişti. Taraflar arasındaki sözleşme ise 20 Temmuz tarihinde imzalanmıştı. 

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo