Emlak Konut'tan bir destek daha

Emlak Konut GYO, arka arkaya attığı adımlarla inşaat sektörüne desteğini sürdürüyor. Firma faizleri yüzde 0.7'ye düşüren kampanyasının ardından borcunu erken ödeyenlere yüzde 20'lik indirim fırsatı sunacağını açıkladı

Emlak Konut'tan bir destek daha

Emlak Konut GYO, faizleri yüzde 0.7'ye düşürdüğü kampanyasının ardından, şimdi de borcunu peşin ödeyenlere yüzde 20'lik indirim olanağı sunan kampanyasının duyurusunu yaptı. Kampanya 1 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek.

Emlak Konut GYO'dan inşaat sektörüne bir destek daha
Emlak Konut GYO; TÜFE'li Satış Kampanyası'nın ardından "İndirimli Satış Kampanyası"nı da hayata geçirmeye hazırlanıyor. Kampanya kapsamında 1 Ağustos-31 Ağustos tarihleri arasında geçerli olacak kampanyaya göre, Emlak Konut'tan daha önce ev alanlara borçlarını erken ödemeleri halinde yüzde 20'lik indirim sunulacak.

Emlak Konut'tan bir destek daha

İndirim kampanyasındaki 50 proje
Emlak Konut'un indirim kampanyası Ağustos ayı süresince geçerli olacak ve Emlak Konut'un 50 projesini kapsayacak. 

Bu millet her şeyin en iyisini hak ediyor
Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum 15 Temmuz sonrasında demokrasi mücadelesi veren Türk halkının her şeyin en yisini hak ettiğini ve ne yapılması gerekiyorsa yapılacağı sözünü verdiklerini hatırlatarak:

'İndirim Kampanyası' kapsamında Emlak Konut'tan konut ya da ticari ünite alanlar, kalan ödemelerini peşin olarak yaparlarsa yüzde 20 indirim alacaklar. Böylece hem doğru bir yatırım yapmış olacaklar hem de bu yatırımı planladıklarından daha ucuza tamamlayacaklar." şeklinde konuştu.