Emlak Konut'tan büyük Ramazan fırsatı

Emlak Konut GYO bünyesindeki 8 arsa ile farklı projelerdeki ticari üniteler 23 Haziran 2016 Perşembe günü açık artırma usulü ile satışa çıkıyor

Emlak Konut'tan büyük Ramazan fırsatı

Emlak Konut GYO bünyesindeki 8 arsa ile farklı projelerdeki ticari üniteler 23 Haziran 2016 Perşembe günü açık artırma usulü ile satışa çıkıyor. 

240 aya varan vadeler ve büyük ödeme kolaylıkları ile satışa çıkarılan arsa ve ticari ünitelerin ihalesi 23 Haziran 2016 Perşembe günü yapılacak. Konutları ile dikkat çeken arsa ve ticari ünitelerle Emlak Konut GYO Ramazan fırsatı sunuyor. 

Emlak Konut GYO'nun satışa sunduğu üniteler

Bahçekent Emlak Konut ofisleri, Esenler Emlak Konutları dükkanları, Park Yaşam Mavişehir, Burgazkent Çarşı, Evora İstanbul, Andromeda Gold, Körfezkent 3, Unikonut ve Stüdyo 24. 

Emlak Konut GYO'nun satışa sunduğu arsalar 

Emlak Konut GYO'nun satışa çıkardığı arsalar ise şöyle; İstanbul'da 3, Ankara'da 2, Kastamonu'da 2 ve  İzmir'de 1 olmak üzere toplam 8 arsa satışa çıkıyor. 

Emlak Konut GYO ihalesine katılacakların; 

İhaleye katılacakların aşağıdaki adımları, en geç 22 Haziran 2016 saat 17:30'a kadar yerine getirmesi gerekmektedir. 

* İhaleye katılmak isteyenlerin www.emlakkonut.com.tr web adresinde talep edilen tüm bilgileri girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildiği durumda sistem tarafından müşteri numarası üretilecektir. 

* İhaleye katılacakların geçici teminat bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. 

* İstekliler, aşağıdaki adrese, geçici teminat mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve şartmane madde:11'de belirtilen diğer evraklarını Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Genel Müdürlüğü / Pazarlama Müdürlüğüne (Barbaros Mah. Mor Sümbül Sok. No:7/2B Batı Ataşehir/İstanbul) teslim etmeleri gerekmektedir. 

* Evrakların eksiksiz olarak teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda,  Pazarlama Müdürlüğü yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 22/06/2016 tarihi saat: 17:30’ye kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.