Emlak Konut'tan iki ihale, bir imza duyurusu

Başakşehir Hoşdere Hayat Camii ve Üsküdar Barbaros Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işi ihalelerinin tarihlerini açıklayan Emlak Konut, Ankara Mühye Arsa Satışı Gelir Paylaşımı İşi'nde, yüklenici Makro-Akyapı Ortaklığı ile sözleşme imzaladığını duyurdu

Emlak Konut'tan iki ihale, bir imza duyurusu

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. Ankara Çankaya Mühye Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı işi sözleşmesinin imzalandığını duyurdu. Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada yüklenici Makro İnşaat Tic. A.Ş-Akyapı İnşaat Taah. San. ve Tic. A.Ş. İş Ortaklığı ile 05.08.2015 tarihinde sözleşme imzalandığı vurgulandı

İlk 6 ayda Emlak Konut'a minimum taahhüt 6.23 milyarı buldu
Emlak Konut, son sözleşmenin imzalanmasıyla birlikte 2015 yılının ilk yarısındaki 9 yeni gelir paylaşımı projesinde, ihaleye esas bedel toplamının 2.63 milyar TL olan arsalar karşılığında yüklenicilerle sözleşmelerin imzalandığını ve şirkete toplam minimum gelir taahhüdünün 6.23 milyar TL'ye ulaşıldığını açıkladı. 

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, İstanbul Başakşehir Hoşdere Hayat Camii ve Hizmet Birimleri İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi ile İstanbul Üsküdar Barbaros Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İhalerine ilişkin tarih ve saat bilgilerini açıkladı.

Hoşdere Camii ihalesi 1 Eylül'de
Emlak Konut GYO'dan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, "İstanbul Başakşehir Hoşdere Hayat Camii ve Hizmet Birimleri İnşaatı ile Altyapı ve Çevre Düzenleme İşi" ihalesinin 01.09.2015 tarihinde yapılacağı duyuruldu. İhale saat 14.30'da gerçekleştirilecek.

Üsküdar-Barbaros arsa ihalesi 8 Eylül'de
Emlak Konut GYO projelerinden olan ve İstanbul Üsküdar Barbaros'taki arsa için "Satış Karşılığı Gelir Paylaşımı" ihalesi de 08.09.2015 tarihinde yapılacak. Emlak Konut GYO'dan Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yapılan açıklamada, Üsküdar Barbaros Arsa ihalesine ilişkin ilanın 07.09.2015 tarihinde yayınlanacağı belirtildi. Bu ihalenin saati de 14.30 olarak belirlendi. 

 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo