Emlak Konut'tan 'Sokak Lezzetleri Festivali'

Emlak Konut'un Hayat Park projesinde düzenlediği sokak lezzetleri festivali renkli görüntülere sahne oldu

Emlak Konut'tan 'Sokak Lezzetleri Festivali'

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından İstanbul Başakşehir-Bahçekent'teki Hayat Park projesinde düzenlenen "Sokak Lezzetleri Festivali" renki görüntülere tanıklık etti. İstanbul'un sokak yaşamının vazgeçilmez parçası haline gelen lezzetlerden oluşan etkinliğe oyun parklarındaki etkinlikler de eşlik etti. 

Emlak Konut'tan Bahçekent'te renkli etkinlik

Emlak Konut GYO, Bugüne dek geliştirdiği 9 bine yakın bağımsız bölüm ile gelişiminde önemli rol oynadığı Bahçekent Bölgesinde eğlenceli bir etkinlik düzenledi. Geliştirdiği sosyal etkinliklerle de bölge sakinlerinin keyifli zaman geçirmesine olanak tanıyan Emlak Konut, "Sokak Lezzetleri Festivali" ile bölge sakinlerini İstanbul soak yaşamının vazgeçilmez parçası "sokak lezzetleri" ile buluşturdu. Etkilik Emlak Konut ve yüklenici firmaları Cihan İnşaat-Konut Yapı, Dağ Mühendislik, İzka İNşaat, Suryapı ve İZka İnşaat'ın da desteği ile gerçekleştirildi

Köfte, sucuk ekmek ve diğerleri

İstanbul kent yaşamanının en önemli parçalarından biri olan sokak lezzetlerini Bahçekent bölgesi halkı ile buluşturan etkinlikte, pilav, sucuk ekmek, köfte, kestane, mısır, lokma, salep, şalgam, Osmanlı macunu ve pamuk şeker gibi çok sayıda sokak lezzeti halkla buluştu. Festivale katılanlar için ayrıca sokak sanatçılarının gösterilerine eşlik ederken, çocuklar da çeşitli aktivite ve oyunlara katılma olanağı buldu.

Emlak Konut'tan 'Sokak Lezzetleri Festivali'

Emlak Konut'tan Bahçekent bölgesine dev yatırım

Emlak Konut GYO'nun bugüne dek Bahçekent bölgesine9 bin bağımsız bölüm, 2 adet lise, 5 ilk - orta okul, 3 sağlık tesisi, 3 cami ve 5 tane de kreş yapıtırımı hayata geçirdiğini vurgulayan Emlak Konut GYO Genel Müdürül Murat Kurum, tüm bu donatıların yanı sıra 142 bin metrekarelik Hayat Park'ın da bölgeye kazandırıldığını söyledi. Kurum,  Hayat Park'ta gerçekleştirilen Sokak Lezzetleri Festivali ile Bahçekent halkının hep beraber keyifli dakikalar geçirmesini hedeflediklerini de belirterek: "Hayat Park’ta hayata geçirmeye devam edeceğiz. İnanıyoruz ki Hayat Park bu bölge için bir parktan daha fazlası olacak. Bu vesileyle Hayat Park’ta gerçekleştirdiğimiz etkinliğimizde beraber hareket ettiğimiz yüklenicilerimiz Cihan İnşaat- Konut Yapı, Dağ Mühendislik, İzka İnşaat, Sıtar İnşaat ve Suryapı’ya teşekkür ediyorum.  Emlak Konut olarak gerçekleştirdiğimiz projelerle şehircilik anlayışına uygun bir çehreye kavuşturduğumuz Bahçekent’te yatırımlarımızı sürdürmeye devam edeceğiz.”  dedi. 

Firma Bilgisi: Emlak Konut Gyo