Emlak Konut’un dükkan ihalesine katılım şartları neler?

Emlak Konut GYO’nun açık artırma usulü ile satışa çıkaracağı 366 adet ticari birimin ihalesi 25 Ekim’de yapılacak. Peki Emlak Konut’un dükkan ihalesine katılım şartları neler?

Emlak Konut’un dükkan ihalesine katılım şartları neler?

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO), 25 Ekim’de gerçekleştireceği ihaleyle 6 rpojedeki toplam 366 adet ticari üniteyi satışa çıkaracak.

İhaleye katılmak isteyenlerin 23 Ekim saat 17.30’a kadar katılım şartlarını yerine getirmesi şart. Emlak Konut’un dükkan ihalesine katılım şartlarını aşağıda görebilirsiniz:

 “1.Adım: İstekliler yukarıdaki link’i tıklayarak talep edilen tüm bilgilerini girmeleri gerekmektedir. Bilgiler eksiksiz girildikten sonra “Gönder” butonunun tıklanması gerekir. Mobil telefonuna gelen şifre girildikten sonra “Talep Formunu Onayla” butonu tıklanır. Sonrasında ihale şartnamesi ve ekleri ekranda açılacak olup, İstekli tarafından “Okudum, Kabul Ettim” kutucuğu ve “Onayla” butonu tıklanması gerekir. Tüm bunlar yerine getirildiği takdirde sistem tarafından müşteri numarası üretilecek ve bu numara isteklinin mobil telefonuna SMS olarak bildirilecektir. İhale Şartnamesine ve eklerine ve görsel bilgilere tekrar ulaşılmak istenirse yukarıdaki linkte, müşteri numarasının yanı sıra T.C. vatandaşı şahıs ise T.C. Kimlik numarasının, Şirket ise vergi numarasının, yabancı ülke vatandaşı ise pasaport numarasının girilmesi gerekecektir.

2.Adım: İsteklilerin, Geçici Teminat Bedellerini, nakit ya da teminat mektubu şeklinde vermeleri gerekmektedir. (Bilgi: İhale Şartnamesi Madde 12)

3.Adım: İstekliler, İhale Şartnamesinde belirtilen adreslerden herhangi birine, Geçici Teminat Mektuplarını (teminat nakit ise dekontlarını) ve Şartname Madde:11’de belirtilen diğer evraklarını teslim etmeleri gerekmektedir.

4.Adım: Evrakların eksiksiz teslim edilmesi ve istekli tarafından Açık Artırmaya Katılım ve Yüklenim Belgesinin imzalanması durumunda, Şirketimiz yetkilileri İstekliye İhale Bayrağını teslim edecektir. Buraya kadar izlenecek tüm adımların en geç 23/10/2015 tarihi saat: 17:30’a kadar yerine getirilmesi gerekmektedir.

5.Adım: İstekliler, İhalenin yapılacağı 25/10/2015 tarihi saat 10:00’da Bahçekent Emlak Konutları satış ofisinde, beraberlerinde ihale bayrakları, kimlikleri, yabancı ise pasaportları, şirket ise imza sirküleri ve şirket kaşeleri ile birlikte hazır bulunmaları gerekmektedir.”