Emlak Oscar'ları kimin olacak?

Bu yıl ikincisi düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları” yarışması için adaylık dönemi başladı. Son başvuru 15 Ekim’de

Emlak Oscar'ları kimin olacak?

12 Eylül 2012 / emlakwebtv
Ekonomist, Capital ve Maison Française Dergileri ile hurriyetemlak.com sitesi tarafından, ankastre mutfak ürünleri Silverline’ın katkılarıyla 2011 yılında ilki düzenlenen “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları Araştırması” 2012 yılında devam ediyor.
Her geçen gün birbiri ardına dev yatırımların yükseldiği Türk emlak sektöründe yatırımları teşvik etmek, sektörün geldiği konumu kamuoyu ile paylaşmak ve sektöre katkı sağlamak hedefi ile organize edilen yarışmada, Türkiye’nin en başarılı yatırımlarını gerçekleştiren kurum ve kuruluşlar ödüllendirilecek.
Bu sene ikinci kez düzenlenecek olan “Türkiye’nin En Başarılı Emlak Yatırımları” araştırmasında “Büyük Emlak Yatırımları” ile, emlak sektöründe 12 farklı kategoride öne çıkan başarılı emlak yatırımları belirlenecek. Araştırmaya firmaların kendilerinin aday olabileceği gibi, bireyler de başarılı bir yatırım olarak gördükleri projeleri aday gösterebilecek.
Yarışma kapsamında, aday olmak veya aday göstermek için 1 Eylül – 15 Ekim 2012 tarihleri arasında, www.emlak.yatirimlari.com sitesine girmek yeterli olacak
Yarışma Kategorileri:
-Çok Katlı Konut             
-Kültür/Sanat Yapısı 
-Çok Katlı Ofis                
-Eğitim Kompleksi
-Yeşil Bina                      
-Turizm Kompleksi
-Akıllı EV                          
-Sağlık Kompleksi
-AVM                               
-Spor Kompleksi
-Mixed-Use Yapı              
-Tarihi Yapı Restorasyonu