Emlak sektöründe yeni bir dönem başlıyor

Teknolojik yenilikleri entegre bir şekilde kullanan Metrekare.com’un neden farklı bir yatırım olduğunu projenin yatırımcıları değerlendirdi

7 Mart 2014 / Emlakwebtv / Haber:Havva Babaoğlu-Kamera:Ali Budak

Türkiye’nin en kolay emlak alma, satma ve kiralama deneyimi sunan seri ilan sitesi Metrekare.com’un yatırımcıları Aslanoba Capital Kurucusu Hasan Aslanoba, Earlybird Venture Capital Yönetici Ortağı Cem Sertoğlu, Metrekare.com’un neden farklı bir yatırım olduğunu değerlendirdi.

Aslanoba Capital Kurucusu Hasan Aslanoba, “Metrekare.com, emlak sektöründeki ilk yatırımım olması nedeniyle benim için çok özel. Metrekare.com kullanıcılarına fiyat, ulaşım, çevre gibi özellikleri karşılaştırmalı olarak sunuyor ve böylece süreci oldukça kısaltıyor. Ayrıca teknolojiyle iç içe olması da Metrekare.com’un önemli ayrıcalıklarından. Metrekare.com’un emlak sektörüne yeni bir boyut kazandıracağına inanıyorum” dedi.

Earlybird Venture Capital Yönetici Ortağı Cem Sertoğlu, “Hepimiz ister satılık ister kiralık olsun ev aramanın ne kadar sancılı bir süreç olduğunu biliyoruz. Metrekare.com olarak kullanıcılarımıza yüksek kalitede bir emlak portföyü sunarak bu süreci oldukça kolay ve keyifli bir hale getirmeyi amaçlıyoruz” ifadesini kullandı.