Emlak sektöründe yeni dönem: Emlak Çadırı

İlgi Yönetim tarafından 31 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek olan Emlak Çadırı, piyasa değerinin çok altında konut, ofis ve mağazaları tüketiciyle buluşturmaya hazırlanıyor

Emlak sektöründe yeni dönem: Emlak Çadırı

Bu yıl ilk kez 31 Mayıs'ta gerçekleştirilecek olan Emlak Çadırı, "fiyatı siz belirleyin" sloganıyla, konut, ofis ve mağazalardan oluşan 240 bağımsız bölümü, tüketiciyle buluşturacak. İlgi Yönetim tarafından düzenlenen "Emlak Çadırı", iskanı alınmış ve kullanıma hazır gayrimenkullerin hemen teslimine olanak sağlayacak

Emlak Çadırı'nda 99 bine konut, 149 bine VIP ofis, 199 bine Cadde dükkanı
Farklı Bölgelerde yer alan markalı konut ve ticari projleri tüketiciyle buluşturacak olan Emlak Çadırı'nda çok düşük fiyatlarla satın almalar yapılabilecek. Bu yıl ilk kez düzenlenecek olan etkinlikte 99 bin'e konuk, 149 bine VIP Ofis, 199 bine de Cadde dükkanı satın alınabilecek. 

Üç temel şart: Hemen teslim, sıfır ve iskanlı ürünler
Emlak Çadırı'nda sergilenecek ürünlerde ise üç temel kriter gözetilecek. Buna göre, satışa sunulan bağımsız bölümlerde, inşaatın tamamlanmış ve hemen teslim edilebilirliği, sıfır ve iskanlı olması özellikleri aranacak. 

Emlak Çadırı, sektör için bir ilk
Emlak Çadırı ile ilgili açıklamasında girişimin sektör için bir ilk niteliği taşıdığını vurgulayan İlgi Yönetim Genel Müdürü Murat Gülep:

'Biz inşaatı tamamlanmış markalı gayrimenkul projelerinden gerekli tüm teknik, idari kontrolleri ve anlaşmaları yaparak Emlak Çadırı’na garantör olduğumuz konut, ofis ve cadde dükkanlarını topluyoruz. Emlak Çadırı’nda satılan bağımsız birimlerde tek fiyat uygulaması yapıyoruz. Bu yıl tüm konutları KDV dahil 99 bin liradan, ofisleri 149 bin liradan, Cadde dükkanlarını ise 199 bin liradan satışa sunacağız. Bu avantajlı fiyatların yanı sıra Emlak Çadırı’nda sağladığımız bir diğer avantajımız da piyasanın kendi rayicini kendi belirlemesine imkan tanıyacak şekilde açık artırma düzenliyor olmamız. Bu şekilde gerek yurtiçi gerekse yurtdışı yatırımcı ve kullanıcılara kendi takdir ettikleri fiyatlar üzerinden hemen teslim gayrimenkul yatırımı yapma fırsatı sunmuş olacağız' dedi.

Son başvuru 29 Mayıs
Bu yıl 31 Mayıs Pazar günü düzenlenecek olan satışlara kayıt ve başvuru için son gün 29 Mayıs Cuma saat 17.00.