Emlak vergisi için haftasonu mesaisi

Beypazarı Belediye Başkanlığı çalışanları, emlak ve çevre temizlik vergisi ödemelerinin 1 Aralık'ta sona ermesi nedeniyle, haftasonu mesaisi yapıyor

Emlak vergisi için haftasonu mesaisi

Ankara Beypazarı Belediye Başkanlığı'nda, emlak ve çevre temizlik vergisi ödemeleri nedeniyle, haftasonu mesaisi yapılıyor. Belediye çalışanları, Çevre Temizlik ve Emlak Vergileri son ödeme tarihinin 1 Aralık 2014'te sona ermesi nedeniyle vatandaşların mağdur olmaması için haftasonu mesaisine kaldı.

Belediye açıkladı
Belediye Başkanlığı'ndan yapılan açıklamada, vatandaşların emlak ve çevre temizlik vergilerini cezalı duruma düşmeden yatırmaları istenirken:

'2014 emlak vergisi 2. taksidi ile çevre temizli vergisi ödeme süresi 1 Aralık 2014 akşamı mesai bitiminde sona erecektir. Vatandaşlar, ödemelerinde cezalı duruma düşmemeleri için 29 Kasım Cumartesi ve 30 Kasım Pazar günü de belediye veznelerine ödeme yapabileceklerdir.' ifadelerine yer verildi.

Vezne takviyesi yapılıyor
Beypazarı Belediyesi'nden yapılan açıklamadan ayrıca, Belediye Tahsilat veznelerinde yoğunluk oluşması durumunda, elaman takviyesinde bulunulacağı ifade edilirken, belediye hoparlörlerinden de konuyla ilgili çağrılar yapılmaya başladı

 

Firma Bilgisi: Mesa