Emlakçılıkta yeni trend ne?

Fabrikasyon ürünlerin yerini kişiye özel hizmetin almaya başladığı günümüzde butik hizmet modeli emlak sektörüne de yön vermeye başladı

Emlakçılıkta yeni trend ne?

Fabrikasyon ürünlerin yerini kişiye özel hizmetin almaya başladığı günümüzde butik hizmet modeli emlak sektörüne de yön vermeye başladı. Bu alanda faaliyet gösteren Dora Emlak Ofisi alıcı adaylarına tek muhatapla çözüme yönelik hizmet sunuyor.

Çoğunlukla yeterince soruna maruz kalmış olan mal sahiplerinin, taşınmazlarının satışı ya da kiralanması aşamasında da sorun yaşamak istemediğini belirten Dora Emlak Ofisi Kurucusu Serhat Vural, “Verilen hizmetlerin tamamı mal sahiplerinin işlerini kolaylaştırmak ve mağdur olmalarını engellemek maksadı ile profesyoneller tarafından yürütülen işlemler. Butik Hizmet anlayışımız ile tüm işlemlerini tek bir noktadan tek muhatap ile çözebilme imkânını sunuyoruz” dedi.

Maddi ve Hukuki Zarara Karşı: Butik Emlakçılık
Türkiye’de butik emlakçılığın öncülüğünü yapan Dora Emlak Ofisi tüm sorunların çözümü için anahtar iş teslim modeli ile hizmet sunuyor. Butik Emlakçılığın satış sonrası ile ön plana çıkan hizmet olduğunu vurgulayan Vural, “Zamanı değerli olan alıcı adayları ve mal sahiplerini tek elden yürütülen hizmetle maddi ve hukuki zararlardan koruyoruz” şeklinde konuştu.

Butik Emlakçılıkla Zaman, Para ve Enerji Cepte
Dünyada artık alıcı adayları ve mal sahipleri, zamanını, parasını ve enerjisini verimli kullanmak için konuya ve olaya özel çözümler getiren hizmet modellerini tercih ediyor. İhtiyacın bireysel çözüm yönüne kaymasından dolayı butik emlakçılık hizmetini Türkiye’ye taşıdıklarını belirten Dora Emlak Ofisi Kurucusu Serhat Vural, “Alıcı adaylarına ve mal sahiplerine, hissedar anlaşmazlıklarının ortadan kaldırılması, veraset-İntikal işlemlerinin tamamlanması, hukuk danışmanlık hizmeti, tamirat ve tadilat ihtiyaçlarının karşılanması, kira ve aidat ödeme takibi, tüm tapu ve belediye işlemleri (tedbir koyma, haciz kaldırma, tevhid, ifraz v.b), ekspertiz ve değerleme gibi hizmetler sunuyoruz. Böylelikle mal sahipleri ve alıcı adayları enerjisini, parasını ve zamanını verimli kullanıyor. Hizmete başladığımızdan beri beklenenin de üzerinde talep gördük. Özellikle hissedar anlaşmazlıkları, gayrimenkul değerleme çalışmaları, tapu ve belediye işlemleri gibi sıkıntılı alanlarda özel hizmet yani butik hizmet veren yerler tercih edilmeli” açıklamalarında bulundu.