Emporia Şerifali projesi!

Emporia Şerifali projesi AKS Yapı tarafından 12 bin metrekare alan üzerinde konumlandırılıyor

Emporia Şerifali projesi!

Emporia Şerifali projesi AKS Yapı tarafından inşa ediliyor. Emporia Şerifali projesi 2 blok şeklinde tasarlanıyor. Toplam 500 adet konuttan oluşması planlanan Emporia Şerifali projesinde yer alan dairelerin 1+1 ve 2+1 olması öngörülüyor. Emporia Şerifali projesi 12 bin metrekare alan üzerinde hayata geçiriliyor. Emporia Şerifali projesi teslim tarihi olarak 2 yıl sonrası verilirken, Emporia Şerifali projesi satılık daire büyüklükleri 60 metrekareden başlıyor.

Vural Sitesi arazisi üzerinde konumlandırılan Emporia Şerifali projesi kentsel dönüşüm kapsamında hayata geçiriliyor. Emporia Şerifali projesi lansmanının ise gelecek aylarda yapılacağı açıklanıyor. Emporia Şereifali projesi özellikleriyle de dikkat çekiyor. Emporia Şerifali projesi hakkında henüz detaylı bilgiler verilmese de Emporia Şerifali projesi kapsamında zengin sosyal donatıların olması bekleniyor.

Emporia Şerifali projesi fiyatları
Henüz lansmanı gerçekleşmeyen Emporia Şerifali projesi satış fiyatları metrekare birim üzerinden hesaplanıyor. Emporia Şerifali projesi fiyatları lansman öncesinde 4 bin TL’den başlıyor ve bu fiyatların lansmandan sonra 4 bin 500 TL’ye çıkması hesaplanıyor.

Emporia Şerifali projesi ödeme planı
Net bir şekilde açıklama yapılmayan Emproia Şerifali projesi ödeme planı kapsamında şimdilik sadece 24 ay taksit imkanı konut sahibi olmak isteyenlere sunuluyor.

Emporia Şerifali projesi nerede?
İstanbul Anadolu Yakasında yer alan Emporia Şerifali projesi Ümraniye Şerifali bölgesinde yer alıyor. Vural Sitesi arazi üzerinde yer alan Emporia Şerifali projesi adres bilgileri şöyle: Tatlısu Mahallesi, 34398 Ümraniye/İstanbul.

Emporia Şerifali projesi iletişim bilgileri
Telefon: 0 216 313 45 82
Web Adresi: http://www.aks-yapi.com/

AKS Yapı ne zaman kuruldu?
İnşaat Mühendisi Hasan Özaydın tarafından 1974 yılında kurulan Seferoğlu Şirketler Grubu iştiraki olarak 1998 yılında kurulan AKS Yapı birçok konut projesi inşa etmeye başlamıştır. Sarissa Evleri’ni de hayata geçiren AKS Yapı, konut projeleri dışında da birçok proje geliştirmiştir.

AKS Yapı projeleri arasında sosyal tesis, hizmet binası tesisleri, eğitim tesisleri, sanayi tesisleri, ernerji, restorasyon ve sağlık tesisleri yer almaktadır.

AKS Yapı Sarissa Evleri özellikleri
Ümraniye Şerifali’de inşa edilen Sarissa Evleri 444 adet daireden meydana geliyor. 4 blok şeklinde tasarlanan Sarissa Evleri 1+1, 2+1, 3+1, 3+1 dubleks ve 4+1 dubleks dairelerden oluşuyor. Ağa Han Ödüllü mimar Han Tümertekin tarafından tasarlanan Sarissa Evleri sosyal donatılarıyla da dikkat çekiyor.

AKS Yapı iletişim bilgileri
Adres: Turcan cad. Hisar Sok. No:21 34775 Şerifali - Ümraniye / İSTANBUL
Tel: +90 216 313 45 82