En İyi İşyeri Ödülü Assan Gayrimenkul'ün

Assan Gayrimenkul, Aon Hewitt Best Employers Ödülleri'nde Türkiye'nin En İyi İşyeri ödülünü almaya hak kazandı

En İyi İşyeri Ödülü Assan Gayrimenkul'ün

Dünyanın en önemli çalışan bağımlılığı araştırması olarak kabul edilen Eon Hewitt Best Employers Ödülleri'nin Türkiye ayağında En İyi İşyeri Ödülü'nü Assan Gayrimenkul Kazandı. 

Assan Gayrimenkul uluslararası ödülün sahibi oldu
Dünyanın en önemli yönetim ve insan kaynakları danışmanlık şirketlerinden biri olan Eon Hewitt'in "En İyi İşyerleri-2015" araştırmasından Assan Gayrimenkul, Türkiye'nin En İyi İşyeri" ödülü ile ayrıldı. Bağımsız çalışan görüşlerinden hareketle şekillenen araştırmada liderlik, çalışan bağlılığı, performans kültürü gibi olgular ile işveren markası gibi kriterler esas alındı. Tüm dünyada çalışan bağlılığını ölçen en prestijli ve güvenilir araştırma şirketlerinden biri olarak kabul edilen araştırmanın sonuçlarına göre Assan Gayrimenkul'ün çalışan memnuniyeti ile en güçlü gözüktüğü alanlar, iş aktiviteleri, başarı hissi, üst yönetim ve marka gücü olarak şekillendi.

Çok değerli bir ödül
Konuyla ilgili bir değerlendirme yapan Assan Gayrimenkul Genel Müdürü Cem Çakaralır, çalışanların değerlendirmesiyle kazanılan ödülün kendileri için her şeyden daha değerli olduğunu vurgulayarak:

"Tüm Kibar Grubu şirketlerinde olduğu gibi Assan Gayrimenkul için de en kıymetli kaynağımız çalışanlarımızdır. Bizim şirket politikalarımızda, çalışanlarımızın bağlılığı, şirket hedeflerine inancı önemsediğimiz konuların başında gelmektedir. Bu araştırmada aldığımız ödül için çalışanlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” ifadelerini kulandı..

Araştırmanın en dikkat çeken sonuçlarından biri ise Assan Gayrimenkul çalışanlarının şirketin en değerli varlığı olarak üst yönetimi görmeleri oldu.

Firma Bilgisi: assan gayrimenkul