“En İyi Karma Proje” EgeYapı, Batışehir

EgeYapı Group’un inşa ettiği Batışehir projesi, İngiltere’de düzenlenen “European Property Awards”de “En İyi Karma Proje” ödülünü aldı

“En İyi Karma Proje” EgeYapı, Batışehir

25 Eylül 2012 / emlakwebtv
EgeYapı Group’un İstanbul Bağcılar’da inşa ettiği 3 bin 148 konutlu Batışehir Projesi, The International Property Awards tarafından 24 Eylül 2012 Pazartesi akşamı İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen “Europen Property Awards”de “En İyi Karma Kullanım Proje” branşında birincilik elde etti. Törende ödülü, EgeYapı Group adına Genel Müdür Yardımcısı Murat Aksoy ve projenin mimarı Bünyamin Derman aldı.
“Batışehir, başarısını bir kez daha tescil etti”
Ödül töreninde konuşan EgeYapı Group Genel Müdür Yardımcısı Murat Aksoy, Avrupa’nın en büyük karma projelerinden olan Batışehir’in “En İyi Karma Proje” ödülü ile başarısını bir kez daha tescil ettiğini dile getirerek, EgeYapı Group olarak İstanbul’a değer katan yatırımlara devam edeceklerini ve Türkiye ekonomisine katma değer sağlamayı sürdüreceklerini söyledi.
Avrupa’nın En Büyük Karma Projesi Batışehir
Yatay mimari konseptte inşa edilen Batışehir’ de stüdyodan 4+1’e kadar 14 farklı tipte toplam 3 bin 148 adet konut ve rezidansın yanı sıra yatırımcıların ihtiyaç duyabileceği bir şehir oteli, ofisler, Doğa Koleji’nin yer alacağı eğitim kompleksi, dünyaca ünlü giyim ve yeme – içme markalarının hizmet vereceği açık hava çarşısı bulunacak. A Sınıfı Enerji Kimlik Belgesi sahibi Batışehir, tamamlandığı zaman 15 bin kişiye ev sahipliği yapacak.


Proje Bilgisi: Batışehir