‘En orijinal tasarımlı projem’ dedi, yatırımcıya tanıttı

DAP Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz’ın “Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina” dediği Adam Kule projesinin tanıtımı yapıldı. Dragos’ta yükselen proje, rezidans, home-ofis ve sosyal alanlardan oluşuyor

‘En orijinal tasarımlı projem’ dedi, yatırımcıya tanıttı

DAP Yapı, Dragos'ta hayata geçirdiği Adam Kule projesini tanıttı. Rezidans, home-ofis ve sosyal yaşam alanlarından oluşa Adam Kule, metrekaresi 5 bin 500 liradan başlayan lansman fiyatlarıyla görücüye çıktı. 254 rezidans daire ve 88 adet home-ofisin yer aldığı Adam Kule projesinde teslimlerin 2017 yılı sonunda yapılması planlanıyor.

239 bin liradan başlayan fiyatlar…

Adam Kule’de lansmana özel olarak fiyatlar ise 239 bin liradan başlıyor. Yüzde 1 KDV avantajına da sahip olan Adam Kule proejsinde lobi, asistan odası, toplantı odası gibi alanlar ile ayrıca asistan, sekreter, temizlik, servis elemanı gibi personel hizmetini kapsayan Bedava Ofis Sistemi ile asistant hizmetleri de bulunuyor. Projede; açık yüzme havuzu, SPA, fitness merkezi, kafe, yürüyüş parkuru, restoran, limuzin ve araç kiralama servisi, özel organizasyon ve randevu sistemi, toplantı salonları, açık ve kapalı otoparklar, fiber optik kablolu iletişim ağı, consierge hizmeti, teknik servis, merkezi pay ölçer, ısıtma-soğutma sistemi, elektronik kontrol sistemi ve 7/24 güvenlikte bulunuyor.

Projeyle ilgili konuşan DAP Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Yılmaz, “Adam Kule uzun zamandır çalıştığımız bir projeydi. Bugüne kadar yaptığımız en orijinal tasarımlı bina olacak. Henüz tanıtımı yapılmadan ön talep döneminde yoğun bir ilgi ile karşılaştık ve projenin yüzde 47’sini sattık. Adam Kule, giriş katı ile beraber 8 katı home office, diğer 19 katı residence dairelerden oluşacak ve bölgenin en güzel yerleşim yerlerinden Dragos’ta inşa edilecek. Tüketiciye gösterdiğimiz özenin bir simgesi olarak geliştirdiğimiz son projemizi ‘insan’a ithaf ediyoruz” açıklamalarını yaptı.

Yüzde 30’u yabancılara satıldı

Adam Kule’nin yerli ve yabancı yatırımcılar tarafından tercih edildiğini belirten Ziya Yılmaz, “Alman, Danimarkalı, İngiliz, Azeri, Kuveytli ve Dubaili hukuk, bilişim, reklam ve danışmanlık firmaları ilgi gösteriyor. Yüzde 47'si satılan projenin yüzde 30'unu yabancılara sattık” dedi.

Yeni projeler geliyor

2016 yılında farklı lokasyonlarda birçok projeye start vereceklerini belirten Ziya Yılmaz, “2016’da birçok yeni projeye daha başlayacağız. Pendik’de 3 bin konutluk bir projemiz var. Yine Kartal’da 2016’nın 3. çeyreğinde 2 kuleden oluşan bir projemiz olacak. Validebağ projemizin yanı sıra yine 2 tane de kentsel dönüşüm projemiz olacak” diye konuştu.

İstikrar geldi

Seçim sonuçları hakkında da değerlendirmede bulunan Ziya Yılmaz, “13 yıldır iktidarda olan bir hükümet var. Bundan sonra da yine iktidarda olacak. Bizim sektör belirsizlikleri sevmiyor. Bu seçimle birlikte belirsizlik ortamı yerini istikrara bırakacak. Artık ekononiye odaklanıp yeni destanlar yazma zamanı. Biz zaten Dap Yapı olarak hiç bir zaman frene basmadık. Tam gaz devam ediyorduk bundan sonra da devam edeceğiz” ifadesinde bulundu.