En prestijli ödül Cushman & Wakefield'a

Cushman & Wakefield; Avrupa'nın en prestijli ödülü European Property Awards’un 'Gayrimenkul Danışmanlık' kategorisinde Türkiye’nin en iyi şirketi ödülüne layık görüldü

En prestijli ödül Cushman & Wakefield'a

Cushman & Wakefield; gayrimenkul sektöründe uluslararası standardın oluşmasına öncülük eden Avrupa'nın en prestijli ödülü European Property Awards’un “ Gayrimenkul Danışmanlık” kategorisinde Türkiye’nin en iyi şirketi ödülüne layık görüldü.

Property Awards ödülleri
1995 yılından bu yana sektörün en önemli ödüllerinden biri sayılan Property Awards, 2014 - 2015 yılı Avrupa Bölgesi kazananlarını 14 Ekim gecesi Londra’da düzenlediği gala gecesinde duyurdu. Galaya 38 farklı ülkeden gayrimenkul sektörünün en önemli geliştiricileri, mimarları ve danışmanlık şirketlerinin üst düzey yöneticileri katıldı. Düzenlenen törende kazananlar ödüllerini alırken aynı zamanda sektörün uluslararası temsilcileriyle de biraraya gelme fırsatı buldular. Cushman & Wakefield Yönetici Ortakları Tuğra Gönden ve Toğrul Gönden ise elde ettikleri uluslararası başarının haklı gururunu yaşadılar.

Cushman & Wakefield Toğrul Gönden ve Tuğra Gönden

Tuğra Gönden: 'Sektöre ve ülkemize değer katmayı sürdürüyoruz'
Ödül hakkında konuşan Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Tuğra Gönden şunları söyledi: 'Sektörün önde gelen şirketlerinin katıldığı ve yaklaşık 2.000 projenin 70 kişilik uluslararası ve uzman bir jüri tarafından değerlendirildiği bu özel organizasyonda dereceye girmek; bizim açımızdan ve bilhassa ekibimiz adına önemli bir başarı. Türkiye’nin gayrimenkul sektörüne olan ilgisinin ve profesyonel danışmanın öneminin de ayrıca işaretidir. Sektörümüze ve ülkemize değer katmaya devam edeceğiz.' dedi.

Toğrul Gönden: 'Ödül gurur verici'
Cushman & Wakefield Yönetici Ortağı Toğrul Gönden ise “Uluslararası platformda bu ödüle layık görülmek elbette çok gurur verici. Bu ekibimizin büyük bir başarısıdır. Geçtiğimiz ay Euromoney gayrimenkul anketinde 'Türkiye’nin en iyi Gayrimenkul Aracılık ve Kiralama Şirketi' ödülüne layık görülmüştük. Ard arda aldığımız bu iki önemli ödülün hem mutluluğu hem de sorumluluğunu taşıyoruz.’' dedi.

Cushman & Wakefield hakkında
 Dünyanın en büyük özel ticari gayrimenkul hizmetleri firması olan Cushman & Wakefield, gayrimenkul kullanım ve yatırımlarının her alanında müşterilere danışmanlık ve temsil hizmetleri sunuyor. Şirket dünyanın en büyük pazarlarında rakipsiz bir konuma sahip. Firmanın dünya çapında yönetilen varlıklarının değeri $4 milyarı aşıyor. 1917 yılında kurulan şirketin 60 ülkede 250 ofisi ve 16,000’den fazla çalışanı bulunuyor.