En temiz klozet serisi: Idea

Kale, standart klozetlerden yüzde 100 daha hijyenik 'Idea SmartYıkama Klozet' serisini tüketicinin beğenisine sunuyor

En temiz klozet serisi: Idea

Kale, standart klozetlerden yüzde 100 daha hijyenik 'Idea SmartYıkama Klozet' serisini tüketicinin beğenisine sunuyor.

Kale'nin 'Altın Çekül' ödüllü klozeti
Türkiye'de yapı malzemesi alanında en iyi ürünün seçildiği ilk ve tek ödül 'Altın Çekül'ü alan Kale, 'SmartYıkama Klozet' ile standart kanallı klozetlere göre yüzde 100 daha hijyenik ve kolay temizlenen bir sistem sunuyor. Kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakteri tutmayan sistem, aynı zamanda jet tipi yıkama ile suyu, klozetin her yerine eşit şekilde dağıtıyor.

Su tasarruflu, çevre dostu ve hijyenik
Kale'nin su tasarrufu sağlayan 'AquaSmart' grubunda yer alan yeni ürünü 'Idea SmartYıkama Asma Klozet', hijyenik kanalsız yapısıyla kusursuz çalışıyor. 'Idea SmartYıkama Asma Klozet', kolay temizlenebilen iç hazneye sahip olması, suyun kendi hacimsel ağırlığını kullanarak küçük bir dağıtım noktasından tüm yüzeyi yıkaması, kanalsız yapısı, daha az temizlik malzemesi kullanılmasından dolayı çevreye verilen zararı azaltması, üretiminde enerji tasarrufu sağlaması ve yalın tasarımı ile tüketici ve profesyonellerin özellikle ilgisini çekiyor. Kale'nin yenilikçi serisi, 10 yıl ürün garantisiyle sunuluyor.

En temizi 'SmartYıkama Klozet'
Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi Kimya Bölümü'nün yaptığı 'Smart Yıkamalı Kanalsız Klozet ve Normal Yıkamalı Klozetteki Bakteriyel Tutunmanın İncelenmesi Sonuç Raporu'na göre, SmartYıkama Asma Klozet'in standart klozetlerden daha hijyenik olduğu onaylandı.