En uygun konut projeleri Avrupa Yakası

En uygun konut projeleri Avrupa Yakası satılık daire fiyatları 150 bin TL'den başlangıç göteriyor

En uygun konut projeleri Avrupa Yakası

En uygun konut projeleri İstanbul’da yatırım yapmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. İnşaat yapan müteahhitlik firmaları da en uygun konut projeleri üretmeye dikkat ediyor. 1 Kasım seçimlerinden sonra yeni projelerin hayata geçirildiği, lansmanların gerçekleştiği şu sıralar en uygun konut projeleri fiyatlarıyla, konut sahibi almak isteyenleri satış ofislerine davet ediyor.

İşte En Uygun Konut Projeleri!

1.NLogo İstanbul

En uygun konut projeleri Avrupa Yakası


NLogo İstanbul Esenyurt daire büyüklükleri 40 metrekare ile 175 metrekare arasında değişiyor. 34 bin 580 metrekarelik arsa alanı üzerinde konumlandırılan NLogo İstanbul 200 milyon TL yatırım bedeliyle hayata geçiriliyor. Özyurtlar İnşaat projesi olan NLogo İstanbul’da yüzde 15 indirimin de yapılacağı kampanya boyunca fiyatlar 171 bin TL'den başlıyor.

2.Dumankaya Adres Sancaktepe

En uygun konut projeleri Avrupa Yakası


Dumankaya Adres Sancaktepe 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana geliyor. 18 ay vade farksız taksitle konut sahibi olma fırsatı sunulan Dumankaya Adres Sancaktepe’de daire büyüklükleri 50 metrekare ile 200 metrekare arasında değişiyor. Dumankaya Adres Sancaktepe Evleri  fiyatları 151 bin TL’den başlıyor.

3.Esila Kent

En uygun konut projeleri Avrupa Yakası


Turgutreis Group’un, Esenyurt'ta yer alan projesi Esila Kent, 1+1, 2+1, 3+1 daire tiplerinden meydana geliyor. Esila Kent Evleri’nde 327 adet konut bulunuyor. Esila Kent projesinde 40 adet ticari birime de yer veriliyor. Esila Kent Esenyurt’ta hemen teslim 2+1 daireler 240 bin TL’den satışa sunuluyor. 

4.Evora İstanbul

En uygun konut projeleri Avrupa Yakası


Evora İstanbul projesi 30 bin metrekare alan üzerinde yükseliyor. Projede toplam 5 bin 73 adet daire bulunuyor.  Evora İstanbul orojesinde 7 bin 500 araçlık otopark bulunuyor.  Evora İstanbul fiyatları ise 166 bin 600 lira ile 613 bin 100 lira arasında değişiyor. Mimar Eren Yorulmazer tarafından tasarlanan Evora İstanbul daire büyüklükleri 41 metrekareden başlıyor.