“En Yenilikçi Marka” Silverline

Ankastre ürünleri markası Silverline, Plus X Ödülleri‘nde, “En Yenilikçi Marka“ kategorisinde ödül aldı

“En Yenilikçi Marka” Silverline

14 Haziran 2012

Ankastre ürünleri markası Silverline, 32 farklı ulus ve 41 profesyonel ortakla 130’dan fazla sektör bağımsız jüri üyesinin oluşturduğu Plus X Ödülleri’nde “En Yenilikçi Marka” kategorisinde ödüle layık görüldü.
Bugüne kadar aynı kategoride bir çok ürüne verilen ödüllerin toplamı olarak, başarı, kalite ve tasarımda istikrar yakalayan markalara verilen Plus X “En Yenilikçi Marka“ ödülünü Silverline adına kabul eden CEO Mustafa Laçin, bir Türk markası olarak dünya devlerinin arasında yer almaktan büyük gurur duyduklarını belirtti. Laçin konuşmasında “ En Yenilikçi Marka“ ödülü, Plus X ödüllerinin en büyüğü olmasının yanı sıra, Silverline’nın inovasyon, yüksek kalite tasarım, kullanım kolaylığı, işlevsellik, ergonomi ve ekoloji alanında yaptığı tüm Ar-Ge çalışmalarının dünya standartlarında ve çoğu dünya markasının üzerinde olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Bugüne kadar aldığımız onlarca ürün ödülünden sonra, markamızın tüm ürünlerimiz adına ödüllendirilmesi bize onur vermiş ve başarılı çalışmalarımızın teyidini oluşturmuştur. Gelecekte de en yenilikçi markalardan biri olarak kalabilmek için aynı sorumluluk ile çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Best of The Best mührü
Belirli ürün guruplarında, yıllarca süren başarı ve istikrarla onlarca ödül alan markalara verilen Plus X “En Yenilikçi Marka” ödülünün sahibi olan Silverline, ürettiği tüm ürünlerde tasarım ve kalite’yi sunmayı amaçlarken, “Best of The Best” mührüne sahip tüketici dostu ürünleri de kalitesini tescilliyor.